Alior Bank Wyższa kultura wkurwiania

13 listopada, 2009, Autor:

Witam wszystkich :)

Dzisiaj udałam się na rozmowę w sprawie pracy do Alior Banku. Poważna Firma, która szczyci się tzw. wyższą kulturą.
Uświadamiam wszystkich klientów, że prowadzenie konta jest bezpłatne, wypłaty z wszystkich bankomatów i cała reszta operacji, bo wyzyskują swoich pracowników!
Dowiedziałam się, że pracują w „zadaniowym czasie pracy”. Dla nie wtajemniczonych w skrócie to taki czas pracy gdzie Pracownik rozliczany jest z wykonanych zadań, a nie z tego czy siedzi w biurze 8 godzin, czy też te 8 godzin plotkuje. Z tym jednak zastrzeżeniem, że można pracować gdzie się chce (w tym w domu) i np. o 2 w nocy, a zadania mają być przydzielane tak, że pracownik może je wykonać w normach (czyli 40 godzin tygodniowo).
To oczywiście według Kodeksu Pracy.
Alior jako wyższa kultura ma jednak swoje zasady:
W praktyce wychodzi to tak, że pracuje się 12-14 godzin, a płacą jak za 8 i oczywiście do roboty trzeba codziennie przyjść!
No KURWA MAĆ !

A według reklamy dają Ci jeszcze 50 zł przy założeniu konta! No jasne, można rozdawać pięniądze na prawo i lewo jak się tak traktuje własnych pracowników!

Ja pierdolę jaka wyższa kultura!!!!!!!!!!!!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 9,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , ,

Kategoria Praca

Napisz komentarz