Babobałagan

12 listopada, 2009, Autor:

Baby to chodzące generatory bałaganu. To wiadomo. I ja kurwa jestem tolerancyjny. Rozumiem, że taka musi mieć 18 par butów, 4 szafy ciuchów i 200kg kosmetyków. I jej się to za cholerę w szafkach nie pomieści, ile by tych szafek kurwa nie było. No, ale jak tej mojej babie grzecznie zwracam uwagę, że na zlewie nie ma miejsca, bo jest kurwa zajebany jej kosmetykami, to mogła by kurwa choć na chwilę posprzątać. Się nawet ogolić we własnym domu nie można. I ona do mnie z pretensjami, że kurwa marudzę. Ona do mnie! No się miarka przebrała. Byłby materiał na nagranie, gdyby mi ktoś wcześniej pluskwę założył. Od dziś wszystko co zostanie na zlewie leci do kubła. I nie ma kurwa zmiłuj. Na dodatek humor zjebany od samego rana. Kurwa.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 13 raz(y), średnia ocen: 9,46 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , ,

Kategoria Ludzie

komentarze 2 do “Babobałagan”

  1.  ASPIRYNA pisze:
    12 listopada, 2009 o godzinie 14:00

    A wiesz co się dzieje w kobiecych kurwa torebkach !!!tam to normalnie jest rozpiździ-el,bałagan,burdel torebkowy ,kogel-mogel kurwa,wszystko wymieszane jak kurwa w cieście z bakaliami ,syf,bród,smród i kurwa chuj wie co jeszcze tam trzymają a jak kurwa czegoś tam szukają to jak kurwa struś łeb do torebki i grzebią w nieskończoność jak by kurwa ziarna słonecznika wydziobywały!

  2.  WysokiObces pisze:
    12 listopada, 2009 o godzinie 15:02

    KOBIETA potrzebuje przestrzeni, w każdym tego słowa rozumieniu ;)

Napisz komentarz