TV Market

10 listopada, 2009, Autor:

No i nastała godzina 5,30, – trzeba wstać żeby iść do roboty.
Już sama kwestia wstania o tej godziny wprawia mnie w lekki stan wkurwienia, bo chodzę jak taki nie dojebany kapeć przez 3 godziny za nim nie wypije 3 kaw i się nie obudzę.
Jeszcze budząc się z rana wkurwię się dlatego, że mi zimno w pokoju jak w kreciej norze, i chuj wie dlaczego.
Nowe okna, ogrzewanie nic nie wieje znikąd od okna to i tak jest w chuj zimno, no ale przeboleje, wezmę prysznic ubiorę się i jest ok.
No, ale jak można z rana aż tak wkurwić człowieka?
Włącza mi się budzik tv jakaś stacja „grająca” i co słyszę? Zamiast pięknej muzyki, która mnie obudzi napierdala mi TV MARKET SA.
Ok pomyśle jedna reklama i będzie muzyka to otworzą mi się oczy…
No i tak słucham, słucham i co to kurwa ma być?
W jednej reklamie niedojebany narrator napierdala „ErgoMobile comford Seat chyba ze 20 razy używając tego w jednym zdaniu około 4 razy, no kurwa jak tak można? Toć to kurwa gorsze niż Żanet Kaleta! I cały piękny poranek wkurwiony!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 7,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , , , , ,

Kategoria Życie

komentarze 2 do “TV Market”

  1.  admin pisze:
    11 listopada, 2009 o godzinie 04:18

    Zgadzam sie w 100%. Reklamy TV Marketu po prostu doprowadzają mnie do szału. A to jeszcze tak często leci! I jak to jest możliwe, że te reklamy tak długo trwają? Żadna inna reklama nie trwa 15 minut!

  2.  Silver pisze:
    11 listopada, 2009 o godzinie 16:34

    chyba że ta na polsacie

Napisz komentarz