Reklamy i ich cudowne oddziaływanie!

7 listopada, 2009, Autor:

Nie ma nic kurwa gorszego niż reklamy w polsacie.  Zanim zacznie się jakiś kolejny Megahit który założe się większość ludzi ogląda już po raz setny, zawsze zdążą jeszcze wpierdolić czołówke i pare reklam. Ja bym nic nie mówił gdyby to się zdażało sporadycznie ale żeby kurwa reklamy przeważały nad filmem?,  a potem się dziwić że nie pamietam kto kogo zajebał bo już nie wiem czy to film czy reklama domestosa była? O walce „stulecia” Gołota-Adamus już nie wspominam bo puszczanie postów reklamowych co zejście zadowników do narożnika to była kurwa czysta jawna kpina i śmianie się ludziom w żywe oczy. I płać tu kurwa abonament.  Od paru dni mam jebany protest i oprócz tego że ograniczam ogladanie to za każdym razem kiedy włączają reklamy przełanczam na co innego i wracam za 15 min tak jak średnio trwają. Wtedy film który normalnie trwa godzinę ja wkurwiony oglądam w 30 min. Polecam

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 9,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: ,

Kategoria Telewizja i radio

komentarzy 5 do “Reklamy i ich cudowne oddziaływanie!”

 1.  admin pisze:
  7 listopada, 2009 o godzinie 11:31

  Marks – wpis ok, ale uwagi mam dwie:

  1. Nie używaj boldu zbyt często.
  2. Ortografia. Pisze się włączają a nie włanczają. Popraw to i przed następnym wpisem masz zadanie bojowe – napiszesz dyktando megawkurwa.

 2.  zoperto pisze:
  7 listopada, 2009 o godzinie 22:17

  Przecież abonament idzie na telewizje publiczną zwaną nie jakim TVP…
  To jest dopiero czysta kpina.
  Wyjebali z jakąś platformą TVP niby darmową… trąbili we wiadomościach ło jak to zajebiście… platforma TVP za free dostępna dla każdego bez abonamentu. Jedynie potrzebny odbiornik mpeg4. I co? I chujów sto! Minął miesiąc, zmienił się zarząd, zmienił się komunikat na stronie tvp i platformy nie ma..
  Ludzie płacą abonament, a z satelity gowno zobaczą… TVP robi Belsat kurwa jakiś dla Białorusinów, a żeby TVP Sport odkodować to kurwa nie.
  W dupie nas wszystkich mają…

 3.  Silver pisze:
  8 listopada, 2009 o godzinie 02:23

  Zastanawiam się jaki niby film trwa godzinie, i co robisz że oglądasz go w 30 minut? przegapiasz połowę czy nagrywasz i oglądasz na przewijaniu?

 4.  Marks pisze:
  8 listopada, 2009 o godzinie 08:34

  Zdanie to miało na celu zobrazowanie problemu który dla przeciętnego oglądającego jak ja ma własnie taki katastrofalny wymiar. Należy podkreślić jeszcze że reklamy trwające 15 min policzyłem jako dwie w czasie jednego seanse.// Wszelkie uwagi postaram się wprowadzić w życie i poprawić wpis.

 5.  Silver pisze:
  8 listopada, 2009 o godzinie 12:51

  nie mniej nadal nie wiem co za film trwa godzinę, mógłbyś napisać że wkurwia Cię że gdy sam film trwa 2h to na polsacie leci przez 3,5h i to rozumiem…
  Swoją drogą problem znam ale ma też swoje plusy, raz mi się zdarzyło tak że Polstat robił 10 minut filmu i 15 minut reklamy
  a w tym samym czasie TVN 10 minut reklamy i 15 minut filmu, zgrali się idealnie w czasie i udało mi się obejrzeć 2 filmy naraz

Napisz komentarz