Dziura

25 października, 2009, Autor:

Wkurwiła mnie nasza kochana TPSA, przyjebali mi 2x większy rachunek za internet, aniżeli dotychczasowy, za co???? za to, że umowa przedłużyła się sama, no żesz kurwa Twoja mać, pierdolę zrezygnowałam. Zamówiłam UPC, bajery- 3 produkty, jeden gratis. W dupie mam takie promocje, z telefonu nie korzystam, TV nie oglądam-nie ma czego, nie mam czasu.

Jak zwykle nawet nie miałam czasu być przy montażu, więc poprosiłam koleżankę o obecność przy tym zdarzeniu. Spoko, wszystko ładnie pięknie, ale…. kurwa zawsze jakieś ale. Powinno śmigać toto bezprzewodowo, a ja jak na razie mam wczepione w lapa jakieś małe białe gówno na USB, które zapewne zaraz urwę i zepsuję i chuja z tego będzie. Mam sobie coś tam skonfigurować, żeby pozbyć się tego badziewia, zatem konfiguruję moją sieć bezprzewodową, instrukcja typu wciśnij, wyciśnij, wetknij, ode tknij. Tyle, że ja nie mam tylu dziur w moim sprzęcie, ile oni w tej instalacji potrzebują, kurwaaaaaaaaaaa. Przeczytałam instrukcję od A do Z i nic, tylko się wkurwiłam. Dalej brakuje mi jednej dziury w jakiejś chujowej czarnej skrzynce. KURWA

WO

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 10 raz(y), średnia ocen: 7,50 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , , ,

Kategoria Komputery

komentarzy 6 do “Dziura”

 1.  Rzeźnik znad Bobru">Rzeźnik znad Bobru pisze:
  26 października, 2009 o godzinie 10:51

  Nie dotrzymałaś warunków umowy to Ci przedłużyła się sama na czas nieokreślony .. Wszystko pewnie z Twojego lekceważenia problemu wynikło a TP na pewno dzwonili do Ciebie i proponowali różne formy przedłużeń .. Mogłaś się zgodzić na telefoniczną i by Ci przysłali do chaty aneks i masz parę złotych w kieszeni .. Druga sprawa USB-WIFI to nie wina UPC tylko Twoja że masz zjebanego lapka bez wifi ;) wiec bez pitolenia mi tu .. wkurwa to powinien byc ale na sama siebie :D

 2.  WysokiObces pisze:
  26 października, 2009 o godzinie 21:50

  Dzwonili, dzwonili- gówno dzwonili, bo mnie nie ma w domu zwykle. Z resztą mniejsza o TP.
  Mam lapka z WIFI cokolwiek to znaczy mam to, kurwa i nadal nie mogę dojść do ladu z tym małym badziewiem, które wiecznie muszę mieć podłączone do lapa. Jak dojdę z tym gównem do ładu to się odezwę.

 3.  ASPIRYNA pisze:
  27 października, 2009 o godzinie 23:15

  A jak nie dojdziesz to co to będzie..:)))

 4.  WysokiObces pisze:
  28 października, 2009 o godzinie 20:40

  wkurw:)

 5.  ASPIRYNA pisze:
  28 października, 2009 o godzinie 21:31

  A propos dziury może to chodzi o twoją dziurę:)

 6.  WysokiObces pisze:
  29 października, 2009 o godzinie 21:41

  wierz mi, że wiem gdzie szukać swojej dziury…

Napisz komentarz