Przeciwko mnie….!

15 października, 2009, Autor:

Nie wiem kurwa co się wkoło mnie dzieje ale narasta to do pierdolonej potęgi, aż mi mało co żyłka nie pęknie a wiec po kolei…

 1. Zjebało mi się auto, kurwa wszystko naraz akumulator, filtry, wymiana opon, reperacja przedniego i tylnego zawieszenia, paliwo, spalona żarówka….i kurwa muszę czekać bo mechanicy są zawaleni robotą..!!!!
 2. Byłem kurwa chory.. a teraz chora jest moja mam i tata. Bogu dziękować, że nie mam kurwa żółwia.
 3. Rozjebał mi się portfel! Mój kurwa ulubiony, a zresztą chuj z nim i tak nie mam teraz kurwa kasy!
 4. Wypadała mi dziś plomba z kurwa zęba i chyba będzie trzeba go wyrwać! Kurwa!
 5. Mieszkanie kurwa robię już rok, a zapowiada się, że w drugim też nie skończę! Bo kurwa na wszystko muszę czekać, np. pomierzyli mi panowie kurwa drzwi i tak pomierzyli, że nie pasują przez co o kolejny miesiąc  przeciągnie mi się kurwa remont – czekam na wszystko nie po kilka dni tylko kurwa miesięcy, wszyscy w około już mieszkają oprócz kurwa mnie!
 6. Muszę kurwa płacić alimenty i to niemałe!
 7. Ratę za mieszkanie w którym kurwa nie mieszkam, a najgorsze jest to że ci kurwa z gazowni chcą po 50zł co miesiąc tylko dlatego że podłączyli do mojego mieszkania żółtą kurwa ruręęęęęę!!! Z której obecnie mało co korzystam!!!
 8. Wkurwiają mnie klienci w mojej firmie. Już stałem się tak miły dla kurwa wszystkich że się wkurwię i zajebię im łopatą!
 9. Mam kurwa pod górkę jak idę do lekarza i na parking po samochód!
 10. Wszędzie kurwa muszę odstać w jebanej kolejce, np. jak tankuje kurwa paliwo to nagle kurwa tankują wszyscy, jak chcę włączyć się do ruchu to kurwa tak jak by się kurwa worek rozwiązał z autami napierdalają jeden po drugim, jak idę do lekarza to kurwa lekarz ma spóźnienie godzinne!
 11. Rozjebały mi się kurwa buty za które kurwa zapłaciłem 269zł i najgorsze jest to że nie mam paragonu kurwa by złożyć reklamację!
 12. Admin mnie olał w opowiadaniu!
 13. Wszyscy dookoła coś ode mnie chcą tak jak bym kurwa był świętym mikołajem.

I to wszystko wydarzyło się w przeciągu kilku kurwa dni… Czy ja mam coś kurwa  z głową? Bo boje się że nie wytrzymam i rozjebie coś niecoś w okolicy!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 8,14 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Różności

1 komentarz do “Przeciwko mnie….!”

 1.  admin pisze:
  15 października, 2009 o godzinie 22:17

  Nie olał, nie olał. Ale daj też szansę innym zabłysnąć, nie bądź samolubem, kurwa!

Napisz komentarz