U ES KURWA BE

2 października, 2009, Autor:

Ja pierdole!

Kupiłem dzisiaj w końcu aparat fotograficzny, bo, jak wiecie (Ci co czytają moją drugą stronkę weryfikuje.pl), mój poprzedni aparat się zjebał totalnie. Przez kilka tygodni pożyczałem od kolegów (dzięki chłopaki), ale nadszedł czas najwyższy, żeby kupić coś własnego. Ponieważ na razie wystarczy mi najtańszy aparat, byle miał stabilizację obrazu i był na akumulatorki paluszki, wybrałem Panasonic Lumix LS85. Kosztował w Media Markt 479 zł.

Przyjechałem do domu, rozpakowałem, wszystko fajnie, robi zdjęcia tak jak miał robić, super. Ale patrzę dalej do pudełka, płytka CD, kabelek. Wyciągam kabelek, normalny USB, super, fajnie. Ale momencik… kurde, jedna końcówka jest jakaś taka inna. Patrzę dalej…

No żesz kurwa!

To jest kabelek z jednym wejściem standardowym USB (tym dużym) a drugim micro (nie mini) USB. Ten micro jest dwa razy mniejszy od mini i żaden z kabelków, które już mam nie będzie do pasował!

Po kiego chuja robić tyle różnych wtyczek? Teraz jak będę gdzieś szedł do kolegi to muszę ze sobą targać ten jebany kabel, bo założę się, że kolega nie będzie miał kabelka z micro USB. I to w czasach, kiedy każdy ma to jebane mini-usb gdzieś u siebie.

I po chuj, ja się pytam, do kurwy nędzy? Nie mógłby być jeden standard? Po co tyle kurwa jebanych wtyczek wymyślać, kurwa jego mać!

Znalazłem sporo stron gdzie ktoś już na to nieźle kurwował, polecam tą: http://broo2.blogspot.com/2008/04/oh-god-not-another-cable.html

I jeszcze jedno: od początku istnienia komputerów wszystko, dosłownie wszystko jest totalnie spierdolone. Debilnie zaprojektowane. Weźmy na przykład kodowanie plików. Ile ich jest, ktoś zliczy? ANSI, UTF-8, Unicode 16, Unicode 32, Latin 1, Windows 1250 i w pizdu innych, wszystkie niekompatybilne ze sobą! Tego typu przykładów jest mnóstwo. I jak wymyślali USB to nie można było zrobić jednego rodzaju wtyczek? Musi ich być tyle?

To tak jak z ładowarkami do telefonów kurwa! Co telefon to inna ładowarka, kurwa, przecież to jest totalnie bez sensu!!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 9 raz(y), średnia ocen: 9,67 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , , ,

Kategoria Przedmioty

1 komentarz do “U ES KURWA BE”

  1.  ASPIRYNA pisze:
    3 października, 2009 o godzinie 14:21

    No admin ja mam kurwa kabelek z mikro USB…A propos kurwa standaryzacji, ponoć wszyscy producenci sprzętu zobowiązali się do roku (bodajże) 2015 wprowadzić jeden kabelkowy kurwa standard USB…!! Żeby kurwa nie było niedomówień…

Napisz komentarz