Nadszedł czas.

2 października, 2009, Autor:

Nadszedł czas. Nadszedł zaprawdę czas na kolejny wpis. Natłok spraw, o których chciałbym napisać zaiste przeraża. Ale po kolei:

Primo: jak szacowny współużytkownik przed chwilą wspomniał, wysokość premii leśnych dziadków z PZPN, zwłaszcza w świetle faktu, że na rozgrywki kadry juniorskiej przeznaczyli 500 tysięcy zł, woła o pomstę do sił wyższych. Właściwie to kurwa mać.

Secundo:

Dlaczego, do kurwy nędzy, sportem narodowym w Polsce jest zajebana piłka nożna?  Te patałachy od trzydziestu lat nie są w stanie osiągnąć niczego ważnego, a my się emocjonujemy takimi „sukcesami” jak:

a. walka do końca

b. uratowany honor

c. mecze o wszystko itp.

Kurwa mać. Popatrzcie na siatkarzy/siatkarki/piłkarzy ręcznych/żużlowców i całą masę innych ludzi, którzy coś na arenie międzynarodowej znaczą. Ponadto serdecznie pierdolę całe mecze piłki, na których jedyne co jest pewne, to wpierdol. W życiu nie zabrałbym dziewczyny/żony/dziecka itp. w takie miejsce. Boiska do piłki nożnej należy zaorać i posiać kukurydzę, kadrę piłkarską skierować do budowy dróg, a działaczy powiesić za jaja, ku uciesze gawiedzi. Ogólnie niech wypierdalają.

Tertio:

Praca, zarobki, wydatki. Jak, do kurwy nędzy, zarabiając w okolicach 2k PLN brutto miesięcznie, po roku pracy mam mieć odłożone więcej niż 5k? To jest kurwa niewykonalne. Dziś usłyszałem, że powinienem bardziej się starać i ograniczyć wydatki jeszcze bardziej. Czyli przestać kurwa jeść, pić, płacić rachunki, wychodzić gdziekolwiek i darować sobie jakiekolwiek przyjemności. Dobra, kurwa twoja mać. Będę jebał jeszcze mocniej, dłużej i wydajniej, a ciebie zostawię w pizdu. Wybaczcie prywatę, ale musiałem gdzieś dać upust złości.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 13 raz(y), średnia ocen: 8,31 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Ludzie, Polityka i gospodarka, Praca

Napisz komentarz