Ayo Technology

29 września, 2009, Autor:

Powiem szczerze, lubię tą piosenkę. To dziwne, bo za Justinem Timberlakiem nie przepadam. Jest dla mnie taki… lalusiowaty. Ale ta piosenka mu (w zasadzie im, bo to nagranie wspólne, we współpracy z Timbalandem) wyszła, i to bardzo.

Polubiłem tą piosenkę jeszcze bardziej w wykonaniu Katriny, która niedawno gościła w Polsce i jakiś nawet festiwal wygrała. Nie podobało mi się trochę, że śpiewa cudzą piosenkę. Nie lubię, gdy ktoś nie potrafi wymyślić czegoś swojego i żeby tylko zaistnieć na scenie kopiuje i przerabia czyjeś utwory. Ale machnąłem ręką, jej wykonanie było naprawdę super, a ja nie zawsze muszę się czepiać.

Ale ostatnio co chwilę słyszę, że ktoś nowy przerabia po raz kolejny tą piosenkę. O co kurde chodzi? Dwie wersje to za mało? Talentu brak, żeby coś swojego skomponować?

Kurwa to ja też zaraz wyskoczę z gitarką i nagram 15 wersję Ayo Technology i będę jeździł po Polsce i koncertował.

Wkurwia mnie kopiowanie cudzych utworów!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 11 raz(y), średnia ocen: 7,36 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , , ,

Kategoria Rozrywka

komentarze 2 do “Ayo Technology”

 1.  ASPIRYNA pisze:
  29 września, 2009 o godzinie 16:39

  No cóż kurwa powiedzieć na to. Talent to miał M.Jackson… Ale to i tak lepsze jak kopiują hity, niż gdyby mieli kurwa śpiewać swoje wypociny!

 2.  Letalne Prącie pisze:
  24 czerwca, 2010 o godzinie 10:44

  tutaj się nie sprawdza kto pierwszy ten lepszy. Covery właśnie od tego są: słyszysz fajny kawałek, ale uważasz, że ktoś go spiardolił, bo da się go zagrać zajebiściej!
  (albo: o jak fajnie, jak fajnie, oni to grają to ja tez chce zablysnac, tylko zmienie cos, zeby nie bylo ze ksero)
  A wszystko to.. vs Aus Ich Liebe
  Crazy Frog vs Popcorn
  i tak mozna wymieniac w chuj

Napisz komentarz