Celebrytka

26 września, 2009, Autor:

Nosz kurwa mać jak mnie to słowo wkurwia!

Co to w ogóle znaczy?

I dlaczego wciąż zapożycza się tego rodzaju słowa z innych języków, które w polskim języku nic nie znaczą? Czy my nie mamy własnych określeń? Do kurwy nędzy.

Ostatnio nie ma dnia żebym nie słyszał tego słowa gdzieś w radiu lub telewizji. Oglądam Wiadomości, nadają news, że Weronika M.-P. została aresztowana. I następne zdanie: „Słynna celebrytka miała podobno przyjąć 100 tysięcy złotych łapówki…”

Kurwa, nie można powiedzieć normalnie, kim ona jest z zawodu? Prawo mówi, że gdy postawione są już zarzuty, należy ukryć nazwisko, dopóki nie będzie prawomocnego wyroku. Ale o zawodzie w tym przepisie nic nie ma. Więc można powiedzieć „prezenterka”, „jurorka popularnego programu”, ale „celebrytka”? Kurwa jego mać!

Wkurwia mnie to słowo prawie tak samo jak „lansowanie” i „trendy”. Ja pierdolę, w jakim my kraju żyjemy, do kurwy nędzy!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 19 raz(y), średnia ocen: 9,42 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , ,

Kategoria Zachowanie

1 komentarz do “Celebrytka”

  1.  ASPIRYNA pisze:
    26 września, 2009 o godzinie 17:51

    By Ziutek napisał…Wkurwia mnie to słowo prawie tak samo jak “lansowanie” i “trendy”. Ja pierdolę, w jakim my kraju żyjemy, do kurwy nędzy!… W Polsce żyjemy! :))

Napisz komentarz