Jaśnie wielmożny Pan Wykładowca.

13 września, 2009, Autor:

Rozumiem, że wykładowcy nie mają czasu itd., ale niech kurwa dadzą w końcu wpisy! Wkurwia mnie to, że wrzesień leci, a zdanie indeksu mam kurwa do końca września (chyba). Brakuje mi jeszcze 5 wpisów, a nikt kurwa się nie kwapi. Na chuj mają wtedy dyżury? Idę na dyżur, to mnie spławiają, że oni są tu dorywczo, że oni zaraz jadą na inną uczelnię, że kurwa nie mają czas i tak można by wiele wymieniać. No kurwa, za co ja płacę prawie 500 zika miesięcznie? Mają psi obowiązek dawać wpisy na każdym dyżurze, jeżeli ktoś zdał, a oni sobie pierdolą w dupę i każą nam czekać, aż wymyślą swój termin specjalny, czyli na wpisy. Co za kurwa chory pomysł?! Wtedy 500 osób na roku czeka w kolejce np. od 17.30 żeby dostać wpis i ciągnie się to w nieskończoność. Co oni kurwa myślą, że ja będę się 1o razy urywała we wrześniu z pracy żeby załatwić wpis? Wszystko robią z łaską i tak spławiają biednego studenta zaocznego, który musi przyjechać w piątek na 17.30 i czekać w kolejce chuj wie do której. Nie pomyślą, że lepiej by było, gdyby każdy przyszedł kiedy pasuje mu wg. dyżuru wykładowcy, nie? Bo kurwa po co! Ja  nie mam zamiaru kurwa płacić za przedłużenie zdania indeksu przez jebane widzimisie wykładowców. Co ja sram pieniędzmi? Pierwszy zjazd zbliża się, a ja kurwa nie mam wpisów. Zajebiście, nie zapłacę, skoro zdałam wszystko bez poprawek, to dlaczego nie dadzą na jebanym dyżurze? Czy ich zbawią 3-4 osoby? A tak wtedy sami sobie dopierdalają robotę, że siedzą i dają wszystkim grupom z wybranego roku. A chuj z nimi.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 11 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , ,

Kategoria Edukacja

komentarze 2 do “Jaśnie wielmożny Pan Wykładowca.”

  1.  wredna_egoistka pisze:
    13 września, 2009 o godzinie 19:32

    Masz racje też mnie to zajebiście wkurwia, że sobie tak w chuja cały czas lecą i mają Ciebie głęboko w dupie ! Kurwa za dużo im chajsu chyba płacą w głowach się poprzewracało !

  2.  Natalia pisze:
    13 września, 2009 o godzinie 21:32

    Tak i mam tą sytuację nie pierwszy raz. Raz trzeba było jechać na inną uczelnię po wpis bo tak miał w dupie i w ten sposób straciłam swój kurwa cenny czas wlecząc się na drugi koniec miasta od uczelni, do tego mieszkam od uczelni 30 km.

Napisz komentarz