PKS…

9 września, 2009, Autor:

Witam…

Fuck, na samą myśl o temacie źle mi sie robi ze znowu jutro mam tam włazić…

Pominę ze nasza zajebista reprezentacja wdupia 2-0, znowu potem będą pytania co się stało, co się stało…. łojeju przegrali, chyba mają pecha, no ale nie o tym.

Poniedziałek – piątek jeżdzę pks-ami, bo niestety na moje zadupie nie sięgają już miejskie…

Nie dość że kawałek drogi – 15 km + powrót 15km bilet miesięczny kosztuje 70 PLN to to co tam przeżywam jest kurwa nie mozliwe….

Rano, 7:10. Masa osob na przystanku. Wszyscy jeeb!! hura pks przyjechał pchają się jakby to jakieś kurwa zapasy były… Ja tylko stoję z boku myśle… KURWA! CO ZA LUDZIE!! Poczekam, zaraz mam kolejny…

Co z tego, sytuacja ta sama… przyjechał zajebany full, ludzie stoją na schodach, nie wchodze, pojadę ostatnim…..

7:21… ostatnia szansa…FUCK! Zajebany! Reszta ludzi wbija się razem ze mną, w całkiem cywilizowany sposób. Włażę ostatni, nie bede sie pchał, postoję przy schodach…Ale co… kierowca kurwa zaczyna sie produkować „proszę mi tu nie stać, bo mandat dostanę! Już miałem przypadek że mi ktoś wypadł i na prawdę nie było wesoło!” Pomyślałem tylko… No ja pierdolę! Ślepy kurwa jesteś!? To gdzie mam kurwa wejść… chcesz to się zamień!

Dobra, chrzanić… jedziemy Br br br br…. 30km/h… zakręt… 30km/h…prosta droga 40, 45, br br br br. Dżizyys, współczuje tylko kierowcom nie mogącym wyprzedzić tej puchy.

Stoje ściśniety z przerażeniem żeby się tylko nie rozpadł czasem.

Hałas – kurwa! straszny.  Rozmowy swoją drogą ale kurwa, KOMÓRKI NIE!

Zjeby zasrane jak z was tacy melomani to se kurwa zainwestujcie w słuchawki, jak np. ja a nie puszczacie wasze czasouprzykrzacze na max. Jeden se puści verbe, kolejny psełdo techno czyli enerżi cwaj tausen i myśli że jest zajebisty.

Gdyby nie słuchawki i mój ogólny spokój, to bym chyba zapierdolił z bańki i by się skończyło…

Pozdro

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 13 raz(y), średnia ocen: 9,69 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Ludzie, Różności

komentarze 2 do “PKS…”

  1.  admin pisze:
    9 września, 2009 o godzinie 22:20

    Trzeba się zaopatrzyć w słuchawki z aktywnym tłumieniem hałasu. Kosztują drożej, ale podobno warto. W przyszłym miesiącu planuję takie kupić.

  2.  Mycha pisze:
    10 września, 2009 o godzinie 08:13

    Kwintesencja prostactwa i chamstwa. Idą takie dwa tępe gnoje po ulicy (albo siedzą w zatłoczonym przedziale SKMki)i puszczają jakiś cienki popik albo techniawę ze swoich marnej jakości, metalicznie brzmiących głośników w komórkach! Kurwa mać, jacyś nie do końca zsocjalizowani czy o co kurwa chodzi? Skąd się kurwa biorą tacy ludzie?! Trzeba było im zapierdolić z bańki, Zoperto;]

Napisz komentarz