Mój pierwszy raz

3 września, 2009, Autor:

Witajcie! To będziedzie mój pierwszy post na megawkurw.pl. Nie będzie nic o seksie wbrew tematowi, który Was pewnie zaintrygował, bo myśleliście że będę pisać jak wkruwiający w łóżku okazał się być mój pierwszy facet. Wkurwieni? To dobrze, bo ja też. Powiem Wam, że ja to się wkurwiam rzadko, całkiem spokojna ze mnie kobieta no chyba że ktoś mnie naprawdę mega wkurwi, ale to sie trzeba postarać. Okej, mój brat nie musi się starać. Ataku histerii dostaję średnio raz na miesiąc, czyli w normie. Ale ostatnio, na szczęście tylko na czas wakacji, po raz pierwszy zaczęłam pracować tak jak większość naszego smutnego społeczeństwa- w godzinach 8-16. I niestety prawda jest taka, że mój wkurwometr szaleje. Jak tak może być, że w tej jebanej pracy siedzę kurwa 8 godzin, a wydaje się że 15, za to gdy tylko przyjadę do domu NAGLE, zupełnie znienacka, robi się godzina dwudziesta, zaraz potem dwudziesta druga i cały dzień poszedł się jebać! W pracy to już modlę się, żeby choć troszkę szybciej, niech że się kurwa coś zacznie dziać! Ale nie… Już chyba wieczność cała minęła od porannej kawy, a tu kurwa co? Nawet południa nie ma! Nie moge już patrzeć na demotywatory, na basha, na naszą klasę, na tych wszystkich ludzi na gg, już nawet opierdalać mi się nie chce. Nuda jak sam skurwysyn. Nie to, że nie mam co robić. Ależ skąd! Gdybym mogła spalić te wszystkie papiery, które przewalają się przez moje biurko, to chyba bym do końca życia mogła wpierdalać tylko kiełbaski z ogniska. Ale wiecie co? Nawet bym sie pogodziła z tym, że ten czas tak niemiłosiernie się wlecze, gdyby tylko nie zapierdalał jak oszalały, gdy tylko przestąpię próg domu! No żesz kurwa, zero litości. Na moim wkurwiającym zegarze wybiła właśnie dwunasta, a przecież ja kurwa dopiero co z roboty przyjechałam! Chyba zaraz postrzelę się w stopę… Idę spać, bo jak sobie pomyślę o której pobudka to kurwica mnie strzela. Niech już będzie ten październik do kurwy nędzy!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 9,80 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Praca, Życie

komentarze 2 do “Mój pierwszy raz”

  1.  MalaMi pisze:
    3 września, 2009 o godzinie 08:52

    ja pierdole, Mycha, tez to masz? moze to jakas kurwa magia jest z tymi progami czy kichuj.. jakbym wiedziala, ze to kurwa pomoze to bym tylem przez ten prog do domu wchodzila

  2.  Mycha pisze:
    3 września, 2009 o godzinie 09:24

    Nie wiem jak u Ciebie, MalaMi, ale u mnie dziś zegar zatrzymał się chyba na dobre i zostanę tu do usranej śmierci:] Pozdrawiam.

Napisz komentarz