Rowerzysci-knajpiarze

29 sierpnia, 2009, Autor:

Nosz jak mnie to wkurwia to koniec.

Ci kurwa rowerzysci !

No dobra, lubisz pedałowac bo nie wiesz ze ludzkosc juz dawno wymysliła samochod – twoja sprawa. No ale wiadomo ze narod ludzki musi nawet tak tępą rzecz ktora została wymyślona tylko po to żeby dzieci które nie mogą mieć prawa jazdy poruszały sie swoim pojazdem – doprowadzić do kuriozum idiotyzmu !

POmijam tych wszystkich łosiów jeżdżących po mieści z prędkością 10 km/h W KASKU i stroju w którym wyglądaja jak chodząca reklama kondomów dla daltonistów – bo wiadomo ze przy 10 km/h trzeba wyglądać jak kurwa Armstrong na Tour De France,  ale cóż, niektórzy widocznie do dzisiaj nie odkryli uroków masturbacji i muszą w ten sposób odreagować.

Pomijam też debili jadących pasem dla samochodów – a raczej środkiem pasa – bo tak !!

Najbardziej wkurwiają mnie rowerzyści – knajpiarze czyli tacy którzy pojechali sobie na rower, odjebani  w swoje celofanowe wdzianko po czym wpierdalają sie do knajpy/ogródka knajpy Z ROWEREM !!

Kurwa z rowerem – to tak jakbyś wjebał sie do knajpy autem, albo jeśli korzystasz z MPK – kurwa tramwajem !!

I tak pojeb, wbije do knajpy z rowerem pod pachą, siada przy stoliku stawia obok rower zajmując w chuj miejsca – po czym zamawia WOODEEEE – co za jebana menda zżeerająca całkiem dobre miejsce w knajpie dla WOODDDYYY, po czym na każdego kto przechodzi obok i dotknie nieopatrznie rowera patrzy jakby ktoś go kurwa za moszne pociagnął krzycząc „Berek !!”

Jestem w chuj pewien że tacy rowerzyści przed nałożeniem swojego celofanu na bank smarują sobie dupy Laktacytem od dobrej znajomej Żanet Kalety i przy każdej emisji reklamy calgonitu ( „Nie dodaje Pani Calgonitu do prania ?? To tak jakby kazała Pani jeździc na rowerze swojemu dziecku bez kasku” ) twierdząco kiwają głową myśląc sobie „Ech biedni idioci – nie wiedża co tracą”…

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 23 raz(y), średnia ocen: 8,83 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , , ,

Kategoria Różności

1 komentarz do “Rowerzysci-knajpiarze”

  1.  admin pisze:
    29 sierpnia, 2009 o godzinie 10:09

    :-)))
    Bardzo mi sie podobal ten wkurw :-)

Napisz komentarz