Historia II Wojny Światowej

25 sierpnia, 2009, Autor:

Nasi sąsiedzi najwyraźniej piszą historię Drugiej Wojny Światowej na nowo. Dziś okazało się, że Polacy zmówili się z Hitlerem. Jak tak dalej pójdzie okaże się, że to Polacy napadli na Niemcy, a potem stwierdziwszy, że nie mają szans, zaczęli uciekać, i tak się rozpędzili, że przekroczyli wschodnią granicę, na co oczywiście Rosja musiała, mając do tego pełne prawo, interweniować i bronić swojego terytorium. Tak doszło do tego, że głupi Polacy, którzy porwali się z motyką na księżyc sami są sobie winni. Mało tego, gdy doszło do ustalania nowych granic Europy w Jałcie, Polakom niesłusznie przydzielono część ziem, które się im nie należały. Stało się to przez pomyłkę, i należy ten błąd czym prędzej naprawić. W związku z tym decyzją naszych wspaniałych sąsiadów Niemcy dostaną Pomorze i Śląsk, które naturalnie od zawsze były niemieckie, a Rosja weźmie Mazury i Podlasie.

Może się również okazać, że i historia dawniejsza niż II Wojna, ulegnie „poprawie”. W końcu to przecież Polska, widząc swoją nieudolność w sprawowaniu władzy na własnych terenach, poprosiła swoich sąsiadów o zajęcie Jej ziem, z nadzieją, że pod opieką większych i sprawniejszych krajów ziemia przestanie leżeć odłogiem, a ludzie będą szczęśliwsi, mogąc uczyć się obcych języków.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 9 raz(y), średnia ocen: 9,67 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Aktualności

komentarze 3 do “Historia II Wojny Światowej”

 1.  Gomez pisze:
  25 sierpnia, 2009 o godzinie 21:26

  Kurwa mać!!!! Niemcy zakichane!! Jak ja ich nie lubię. Jeszcze kurwa napiszą, że Hitler był Polakiem kurwa tak na prawdę. Ja pierdole w Polsce jakby pisano głupoty to by inne kraje się od razu oburzyły ale jak kurwa coś odpierdalają Polsce to kurwa zero odzewu bo Panowie tacy jak Tusk boją się wynurzyć ze swojego bogatego biura… Kurwa, a ja na niego głosowałem kurwa bo myślałem, że będzie lepszy od Kaczyńskich KuRWA!! Gorzej być nie może, a to był największy błąd mojego życia! W chuj z taką polityką. KURWA!

 2.  ASPIRYNA pisze:
  26 sierpnia, 2009 o godzinie 14:23

  odkąd pamiętam i jak powstało państwo Polskie to nasza polityka była zawsze chujowa….i nie taka jaka powinna być…i dlatego tak mamy jak mamy!kurwa w tym państwie!

 3.  maxx pisze:
  27 sierpnia, 2009 o godzinie 12:26

  bo polscy politycy są jak Polonezy: wszystkie są do dupy a różnią się tylko kolorem dlatego uważam że czy taki czy iny to jeden chuj, i tak złodzieje i oszuści!!

Napisz komentarz