Ludzie

13 sierpnia, 2009, Autor:

Oooo to jest dopiero temacik!

Wkurwiają mnie ludzie a dokładnie stada wieśniaków, które zwalają się do Gdańska i udają wielce miastowych! Kupi sobie to jedno z drugim gówno Q7 na 30 lat na raty i uważa się za pana wszechświata, FUCK!

Nic tylko wziąć kija i napierdalać głupie łby!!

Druga sprawa ludzie którym się wydaje że jak mają trochę więcej szmalu od innych to już są tak mega ważni, że nie podchodź. Może i tak ale w takim razie nie poniżajcie się do przebywania z motłochem i dajcie odpocząć od waszych zblazowanych ryjów bo rzygać mi się chce na wasz widok.

Kolejna sprawa – Gdynianie!

Niektórym debilom się ubzdurało, że jest jakaś rywalizacja pomiędzy naszymi miastami (absolutnie nie jestem kibicem ani nic w ten gust), nie rozumiem jednego: w czym my się mamy mierzyć?! Gdyby nie Gdańsk (1000lat) to wasza śmieszna wioska rybacka powstała ok 80 lat temu w OKOLICACH Gdańska nie miała by racji bytu, ludzie przyjmijcie to do wiadomości i nie bądźcie śmieszni (a jak chcecie się licytować to spotkajmy się na Gdyńskiej starówce i omówmy to i owo).

Pomijam sprzedawców w sklepach, toć to już prawie istny PRL,

– 8,60

– (daje 10)

– A drobniej?

– Nie mam (to są kurwa drobne szmato zajebana!! wydawaj i nie wkurwiaj mnie)

– To ja nie będe miała wydać.

– To proszę iść rozmienić!!

– (pani oburzona!!)

Ostatnio byłem w Kątach Rybackich w naszym ulubionym miejscu na rybce. Zamawiam to i owo i co się okazuje?! Że cena podana na tablicy jest STARA i NIEAKTUALNA i mam zapłacić więcej! Co się kurwa dzieje w tym kraju, cena podana jest cena AKTUALNĄ I JEDYNA JAKA OBOWIĄZUJE i chuj mnie obchodzi że Pan wolał podłubać sobie w dupie zamiast zająć się uaktualnieniem cen we własnym interesie!!

Ludzie to w większości straszne chuje!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 17 raz(y), średnia ocen: 6,53 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , , ,

Kategoria Ludzie, Miasta

1 komentarz do “Ludzie”

 1.  Jerry_87 pisze:
  14 października, 2009 o godzinie 00:12

  Drogi kolego.. Muszę niestety Cie zmartwić.. Też drażni mnie ta rywalizacja – ale czy Ty tego właśnie nie robisz??
  „Wielkie 1000letnie miasto i ta 80letnia rybacka wioska..”
  Czytając historię trójmiasta widzimy wyraźnie powód powstania Gdyni. Wioska rybacka o której wspomniałes to była dzisiejsza Gdynia-Oksywie, które istniało wiele lat przed sama Gdynią. Miasto zaś zaczęto budować ponieważ Polska potrzebowała miasta portowego, a jak wiemy w 1926 roku Gdańsk był Wolnym Miastem a raczej tylko z nazwy bo najemnikiem oraz poborcami podatkowymi oraz celnikami byli Prusacy! Tak więc powstała Gdynia..
  Ta polemika które miasto jest lepsze śmieszy mnie, jak ktoś woli Gdynie to niech sobie tam zamieszka.. a jak Gdańsk to niech szuka tam, myślę że to na tyle.. Pozdrawiam!

Napisz komentarz