IPod po raz drugi

6 sierpnia, 2009, Autor:

Znów mnie wkurwia mój IPod!

Mam IPoda Shuffle, tego małego, jeszcze nie gadającego (ten dopiero by mnie wkurwiał). Pisałem już kiedyś jak upierdliwe jest wgrywanie muzyki na niego, za pomocą nieznośnie niewygodnego i żałośnie wolnego programu ITunes. Ostatnio kumpel odkrył, że nowy Winamp przecież obsługuje IPoda. Pomyślałem, że to może być szansa, by pozbyć się tego ITunes w cholere, że może Winampem będzie się dało prosto i szybko wgrywać muzykę na to białe badziewie. Znów się, jak zwykle, przeliczyłem.

Ściągnąłem Winampa (wersja 5.56), zainstalowałem na swoim Win XP, uruchomiłem. Chwilę zajeło mi zanim znalazłem w Media Library (to też jest fenomen kretynizmu), że jest tam faktycznie mój IPod. „Ucieszyłem się ogromnie, gdy go tylko zobaczyłęm”, niestety to była radość przedwczesna. Poklikałem, nawet udało mi się odtworzyć z niego jakąś piosenkę, pomyślałem, że załaduje listę i spróbuje coś skopiować, klikam a tu trach.

Instrukcja spod „0x1000141f” odwołuje się do pamięci pod adresem „0x63696c6f”. Pamięć nie może być „read”. Kliknij przycisk OK, aby przerwac dzialanie aplikacji”

No żesz kurwa.

Pomyślałem naiwnie, że to tylko chwilowe, że program się wykrzaczył, że zresetuję i będzie jak nowy. Gówno. Nic z tego. Resetuję, deinstaluję, instaluję od nowa, G Ó W N O!

Wchodzę na googla, szukam postów o podobnym problemie, znalazłem jakieś porady, że trzeba swapa wyłączyć, wyłączam, resetuję, uruchamiam Winampa od nowa, klikam na IPoda, dajej GÓWNO. Wykrzacza się przy pierwszym kliknięciu, trzask prask i tyle go widzieli.

Kurwa jego mać! Czy zrobienie normalnego sposobu wgrywania muzyki na pieprzonego mp3 playera to jest taki wyczyn? Czy to nie może działać normalnie? Czy to nie może po prostu „działać”? Do jasnej cholery, czy ja już będę skazany na tego j…go ITunes’a?

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 9,50 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , , , , , , ,

Kategoria Komputery

Napisz komentarz