Fotoradary

30 lipca, 2009, Autor:

Właśnie przeczytałem wiadomość na Onecie, że w Polsce ma powstać las fotoradarów. Bo gminy znalazły w tym sposób na łatwy zarobek i podreperowanie budżetu w kryzysie.

No żesz kurwa!

Nie dość, że w tym pojebanym kraju nie ma nic, nie ma dróg, nie ma ścieżek rowerowych, nie ma chodników, to jeszcze fotoradary będą montować, żeby za szybko nie jeździć po tych dziurach. Przecież człowieka może szlag trafić. Na tych drogach, które są w większości przypadków nie da się rozwinąć sensownej prędkości, bo np. jest jeden pas (to jest dopiero pojebane, wylotowa droga z miasta i tylko jeden pas, np. droga wylotowa z Krakowa na Olkusz i Katowice, albo na Bochnie!), a jak człowiek się już wkurwi i uda mu się jakiegoś marudera wyminąć, albo wieczny korek się rozładuje, i chce nadrobić, to zaraz natyka się na las fotoradarów! Kurwa, co za pojebany kraj!

Niedługo mapa fotoradarów będzie gęstsza od mapy dróg!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 14 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , , , , , ,

Kategoria Samochody

komentarze 2 do “Fotoradary”

 1.  Jozin z Bazin pisze:
  31 lipca, 2009 o godzinie 11:39

  Czyli na fotoradary kasa jest a na łatanie dróg nie ma. Świetnie. Kolejny popis jakichś debilnych urzędasów.
  Mandatów po jakimś czasie i tak nikt nie będzie płacić albo jakiś marny odsetek bo wszyscy o radarach będą wiedzieć, a droga będzie nie do użytku.
  Jakby mandaty z fotoradarów miały stanowić poważny ułamek budżetu gminy to chyba pół województwa musiało by tam stracić prawo jazy.
  Kompletny kretynizm.

 2.  ASPIRYNA pisze:
  31 lipca, 2009 o godzinie 11:49

  kretynizm to mało powiedziane..oni(urzędniczy-racjonalizatorzy) powinni sobie te fotoradary ustwic w swoich biurkratycznych pokojach by sobie uwiecznic głupotę jaka produkują za nasze kurwa forsę ….

Napisz komentarz