Policyjny radiowóz

6 lipca, 2009, Autor:

Wkurwia mnie, że jak mi się spieszy, to zawsze jest czerwone. Do kurwy nędzy. I zawsze, normalnie zawsze, jedzie przede mną jakiś zawalidroga! A już kurwica maksymalna mnie bierze, że aż kipię ze złości, jak tą zawalidrogą jest radiowóz policji!

Jadę sobie dzisiaj, trochę mi się spieszy, a tu przede mną wlecze się policyjny bus. Lewym pasem, lelum polelum, jedzie sobie jak na niedzielny piknik. Akurat nie da się wyprzedzić, bo prawy pas jest co 50 metrów zajebany taksówkami albo zaparkowanymi samochodami (to też mnie wkurwia, kurwa, że przez te jebane samochody tworzy się korek – czy oni nie mogą parkować gdzie indziej?). I nic z tym kurwa nie można zrobić, jak zacznę trąbić to mnie przecież zgarną i zrobią gruntowną kontrolę, przyczepią się do wszystkiego. Kurwa, święte krowy jebane, niech was kurwa szlag trafi. Policaje zakichane, ścigać złodziei to nie ma kto, za to wlec się lewym pasem to owszem, cała banda!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 8,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Samochody

Napisz komentarz