Newsowa papka

3 lipca, 2009, Autor:

Wkurwia mnie, że większość artykułów na portalach newsowych to posklejana bez składu bez ładu papka. Te same zdania powielane są w tym samym artykule wielokrotnie, czasem lekko przerobione, a czasem po prostu przekopiowane. I nie dość, że te wszystkie newsy są zapożyczane z innych portali newsowych (wszędzie są w kółko te same wiadomości) to jeszcze w takiej formie podane, że nic tylko się wkurwić.

Przykład z dzisiaj, artykuł z Chip.pl, http://www.chip.pl/news/wydarzenia/umowy-i-fuzje/2009/07/paramount-sony-i-fox-wskrzesza-dvd:

Wytwórnia Paramount Pictures, jak głoszą plotki, chce podpisać umowę z dwiema innymi wytwórniami – Sony Pictures oraz Fox – aby zjednoczyć siły w zakresie produkcji filmów DVD.

Zapewne bojąc się coraz potężniejszego formatu Blu-Ray i spadku sprzedaży filmów na płytach DVD, wytwórnia Paramount Pictures zamierza podpisać umowę z dwiema innymi, ogromnymi wytwórniami – 20th Century Fox Home Entertainment oraz Sony Pictures – w celu uratowania formatu DVD Zapewne bojąc się coraz potężniejszego formatu Blu-Ray i spadku sprzedaży filmów na płytach DVD, wytwórnia Paramount Pictures zamierza podpisać umowę z dwiema innymi, ogromnymi wytwórniami – 20th Century Fox Home Entertainment oraz Sony Pictures – w celu uratowania formatu DVD. Kombinacja interesów wszystkich trzech wytwórni oczywiście ma również na celu zaoszczędzenie wielu milionów dolarów, co jest szczególnie ważnym powodem w czasach nieustającego kryzysu gospodarczego.

No przecież tam jest to samo zdanie wklejone dwa razy! Jeszcze zrozumiałbym, że to pomyłka, przypadek, no cóż, zdarza sie, ale to jest kurwa nagminne, a newsy z Chip.pl w tym przodują! Co za chłam.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 3 raz(y), średnia ocen: 9,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Aktualności, Komputery

Napisz komentarz