Nieładna pogoda

22 czerwca, 2009, Autor:

I jak tu się nie zirytować? No jak? Lato za oknem, a tam wszystko wygląda jakby zupełnie inna pora roku była. Nieładnie, ciemno, depresyjnie. Powiedzcie mi proszę czy to tylko w mojej miejscowości taka nieładna pogoda czy może w całej Polsce tak jest? Cholercia, co za kraj, nawet pogoda daje nam się we znaki. To jest tak niesamowicie depresyjne, że zawołam tylko ach-och-ech!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 10 raz(y), średnia ocen: 5,90 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Pogoda

komentarze 4 do “Nieładna pogoda”

 1.  ASPIRYNA pisze:
  22 czerwca, 2009 o godzinie 23:00

  admin dlaczego ..dlaczego…. dlaczego kurwa majstrujesz przy moich postach !!!!Admi……!!!adminku….!! nie rób mi tego nie majstruj mi przy postach które piszę ja to lubię….. chodzi ci o te OC które ci w PZU kurwa odradziłem nie rób mi tego ja kocham twoją megawkurw.pl przepraszam Adminku….głupi byłem…. nie majstruj….

 2.  ASPIRYNA pisze:
  22 czerwca, 2009 o godzinie 23:11

  cześć jestem ASPIRYNA ..wiecie jestem tu dzisiaj bo mam wielkiego doła w tak pogodę źle doradziłem ….a właściwie odradziłem Adminowi OC w PZU myślałem ze było drogo a okazało się tanio i Admin wywalił mnie kiedyś z megawkurw.pl chciałem dobrze a wszyło jak zwykle dlatego jestem tu zwami ,złapmy się za ręce i pośpiewajmy kurwa kolędy w taką pogodę bo fiksuje!

 3.  ASPIRYNA pisze:
  22 czerwca, 2009 o godzinie 23:47

  Cześć Admin wiem ze jesteś wściekły że ci odradziłem te kurwa OC w PZU ale posłuchałem się kurwa Jasia z konkurencji a jak zwykle chuj nie miał racji ..najlepsza opcja ,wiem ..przepraszam cie kurwa za uprawienie wiochy a winko przyniosłem ,kawki się napijmy,dziwki zaprosimy zrobimy maga wyjebaną imprezę proszę cię nie majstruj przy moich postach …

 4.  ASPIRYNA pisze:
  23 czerwca, 2009 o godzinie 00:04

  Adminku przepraszam cię kochany że ci kurwa pokrzyżowałem plany chciałeś mieć kurwa auta tańsze OC a ja się teraz z nerwów w kurwie… o PZU mnie się kurwa zapytałeś bo gówno wiedziałeś ..PZU nie bierz kurwa powiedziałem a też kurwa sam nie wiele wiedziałem teraz już widzę żem kurwa błąd zrobił głupi bo trzeba było te pierdolone OC kurwa kupić kurwa ,kurwa. kurwa……chciałem ci kurwa pomóc, się zaklinam …tyś dla mnie adminem adminem adminem tutaj w megawkurw.pl i dlatego kurwa tutaj jestem hej!……idę spać… dobranoc bo bzdury piszę…

Napisz komentarz