Była Pierwsza D(L)ama

17 czerwca, 2009, Autor:

Nagłówek na stonce tvn’u: „Sikorski zlitował się nad Kwaśniewską„, pewnie jakieś pierdoły ale kliknęłam. I to był kurwa błąd!!!

Pani Kwaśniewska żali się jak to ma źle bo nie ma już jako była dama paszportu dyplomatycznego i musi przechodzić kontrolę na lotnisku jak inni obywatele tego kraju!! ” W obecności ludzi ściągałam buty, żakiet, przeszukiwano mi torebkę. Widziałam, jakie to było dla wszystkich żenujące – żali się. ” No rzesz kurwa mać!! A co w tym kurwa strasznego? To ja muszę pokazywać dziury w skarpetkach przy wszystkich, a ta baba nie?! Ja rozumiem że to Była Pierwsza Dama ale kurwa robić takie halo na cały kraj?! Najlepszy tekst jest na końcu informacji, no po prostu boski, nagrodę powinna dostać za to, „I dodaje: – Zawsze mówię: najważniejsze, by nie niszczyć autorytetów. Ciągłość państwa jest rzeczą szalenie ważną.” Ja się pytam, jakich kurwa autorytetów?? Że niby Ona? Specjalistka od krojenia bez?!

No kurwa przegięcie!

 

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 17 raz(y), średnia ocen: 9,88 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: ,

Kategoria Ludzie, Polityka i gospodarka

1 komentarz do “Była Pierwsza D(L)ama”

  1.  ASPIRYNA pisze:
    17 czerwca, 2009 o godzinie 14:58

    no..powinni jej do odbytu kurwa zaglądnąć i zobaczyć czy jest ciągłość państwa …!wtedy by się jej odechciało podróżować!

Napisz komentarz