Główna nagroda w majowej edycji „Megawkurw miesiąca”

4 czerwca, 2009, Autor:

Witam wszystkich,

niniejszym informuję iż w dniu dzisiejszym została mi przekazana rzeczona nagroda.

Pragnę z tego miejsca serdecznie podziękować wszystkim moim wiernym czytelnikom. To właśnie dzięki Wam moi drodzy mogę się cieszyć tym wspaniałym nowym wentylem.  To szczególne wyróżnienie zarówno dla mnie jak i dla Was wszystkich. To zwieńczenie  wszystkich wysiłków i pokazanie całemu światu  że ciężką pracą można osiągnąć wszystko.
Dziękuję!

Jednocześnie chciałbym się z Wami podzielić moim ogromnym szczęściem i pokazać Wam ów wentyl na fotografiach które popełniłem z okazji wręczenia mi nagrody.

Wentyl

Wentyl

Oto kompletny wentyl w pełni swego jakże urzekającego piękna. W tym stanie jest gotów aby w każdej chwili zainstalować go w rowerowym kole, by mógł służyć właścicielowi swoją zdumiewającą zdolnością do przepuszczania powietrza w jednym tylko słusznym kierunku. Wystarczy tylko wkręcić i użyć pompki, a on zajmie sie za nas całą resztą. Odwali całą brudną robotę związaną z kłopotliwym umieszczaniem powietrza w dętce. To on będzie stał na straży i utrzymywał ciśnienie w rowerowym kole bez względu na porę dnia czy nocy, bez względu na warunki atmosferyczne. Nie straszne mu letnie palące słońce ni jesienna słota, wiosenny zefirek ani zimowe stanie w piwnicy.

Wentyl rozłożony na części

Wentyl rozłożony na części składowe

Jako że znam się trochę na rzeczy to chciałbym Wam pokazać jak wentyl wygląda po rozłożeniu go na części składowe. Uprzedzam nie róbcie tego w domu. Rozbieranie wentyla to nie przelewki. To zaawansowana technologia przy której femtosekundowe lasery to zabawki dla małych dzieci. Ale dzięki mojej znajomości tematu macie niepowtarzalną okazję zobaczyć jak to wszystko jest zbudowane i jak fachowo nazywają sie poszczególne elementy składowe.

Raz jeszcze dziękuję za tak wspaniały prezent. Nigdy nie przyuszczałem że to właśnie mnie spotka takie szczęście. Bez Was nigdy nie było by mnie nawet stać na kapturek. Teraz musze sobie tylko dokupić rowerek.

Pozdrawiam i życzę Wam równie spektakularnych sukcesów,
Wasz Bnonim

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 3 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , ,

Kategoria Konkursy, Różności

1 komentarz do “Główna nagroda w majowej edycji „Megawkurw miesiąca””

  1.  ASPIRYNA">ASPIRYNA pisze:
    4 czerwca, 2009 o godzinie 21:11

    no kurwa jak ja marzyłem o takim wentylu!!!!śnił mi się po nocy ,tuliłem go w śnie prawie miałem go na wyciągnięciu reki a tu taki chuj !!!no i jak tu się nie wkurwić i to przed spaniem!!!

Napisz komentarz