Kierunkowskazy

28 maja, 2009, Autor:

Wkurwia mnie, jak jadę samochodem i ktoś skręca w prawo, ale kierunkowskaz włączy dopiero na samym zjeździe. Przecież to nie temu służy! Kierunkowskaz to nie formalność do odbębnienia, bo ktoś sobie to tak wymyślił i w przepisy władował! Kierunkowskaz jest po to, żeby informować innych o zamiarze kierowcy. O ZAMIARZE! Więc jak ktoś włącza kierunkowskaz w ostatnim momencie, to niech już sobie daruje, bo ja już widzę co on robi, jego zamiar do niczego mi się już nie przyda. Kierunkowskaz powinien włączyć jakieś 50-100 metrów wcześniej.

Jak ktoś takiemu kiedyś w dupę wjedzie to może się nauczy!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 3 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , , , , , ,

Kategoria Samochody

1 komentarz do “Kierunkowskazy”

  1.  bnonim pisze:
    29 maja, 2009 o godzinie 23:20

    I tu się mylisz, „rasowy kierowca” nigdy nie zdradza swych zamiarów na drodze bo jeszcze przypadkiem ktoś mógłby to wykorzystać i np. ułatwił by mu zmianę pasa. A po co mieć dług wdzięczności jak można się wpierdolić bez kierunkowskazu zajeżdżając komuś drogę? Po chuj dać komuś znać że może się śmiało włączyć do ruchu bo ja skręcam? Niech kurwa czeka frajer jak się wpierdolić nie umie. W dzisiejszych czasach trzeba być „sprytnym” i „umieć sobie radzić”. A inni? A chuj z innymi przecież tylko Ja się liczę, reszta to plebs.

Napisz komentarz