PiS daje żółtą kartkę PO

23 maja, 2009, Autor:

No nie mogę. Po prostu nie wytrzymam!

Właśnie przeczytałem, że PiS ma nowy spot, w którym wykorzystali tą samą babę, która wystąpiła w spocie PO dwa lata temu. I że ona wielce niezadowolona z rządów PO „przyznaje im żółtą kartkę”, i tym razem zagłosuje na PiS. Bo jej się pogorszyło, bo podrożały towary, bo ludzie mają problemy ze spłacaniem kredytów.

Ludzie, kurwa, czy wy nie widzicie co się dzieje na całym świecie? Czy nie zauważyliście, że jest kryzys, jaki trafia się raz na 100 lat? W Hiszpanii prawie 20% bezrobocia. Na ukrainie spadek PKB o 25%. Kilkanaście procent spadł PKB drugiej największej gospodarki świata, Japonii. Spada produkcja w Niemczech, recesja pogrąża Anglię, do niedawna dumna ze swego boomu gospodarczego Irlandia ledwo trzyma się na nogach. Nie wspomnę już o Islandii, bo to prawdziwy dramat. Czechy – minus kilka procent, Słowacja tak samo, Rosja, Litwa, Łotwa, Estonia, wszyscy dookoła nas się sypią.

Czy ci ludzie nie rozumieją, że gdy cały świat się wali, to trudno, żeby w Polsce było rewelacyjnie? I tak nie jest źle, na tle innych krajów, jest szansa, że wyjdziemy na zero, lub nawet na lekkim plusie. Ale wkurwia mnie maksymalnie, gdy słyszę taką tępą demagogię dla idiotów, jak tą w tym spocie.

Ciekaw jestem jak Polska by wyglądała dzisiaj, gdyby dalej rządził PiS. O matko z córką!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 8 raz(y), średnia ocen: 7,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , , ,

Kategoria Polityka i gospodarka

komentarze 2 do “PiS daje żółtą kartkę PO”

  1.  ASPIRYNA pisze:
    23 maja, 2009 o godzinie 00:12

    bo to jest PiS I DLATEGO NA NICH NIGDY NIE ZAGŁOSUJĘ!!!!!!!

  2.  bnonim pisze:
    24 maja, 2009 o godzinie 11:26

    PIS to jamnik co ujada, gryzie w kostki i sra na chodnik.

Napisz komentarz