Pytanie do Dyrektora Zarządu Dróg w Wieliczce

19 maja, 2009, Autor:

Dzień dobry!

W imieniu redakcji i czytelników strony megawkurw.pl chciałbym zadać Panu Dyrektorowi jedno pytanie:

Czy i ewentualnie kiedy zamierza Pan podjąć działania zmierzające do naprawy znajdującego się w tragicznym stanie asfaltu na skrzyżowaniu Gdowskiej, Asnyka i Legnickiej. Chodzi mi zwłaszcza o skręt w ulicę Legnicką, i dalej spory odcinek drogi na Dobczyce, chociaż skręt na Gdów jest w równie opłakanym stanie.

Jechałem tam dzisiaj i aż żal było mi auta. Ilość dziur i innych nierówności na tej drodze pobija chyba wszelkie rekordy. Jak to możliwe, że w cywilizowanym kraju, w szanującym się mieście jakim jest Wieliczka, znajdują się tak tragiczne drogi? Może nam Pan to jakoś wytłumaczyć?

Będziemy wdzięczni za odpowiedź
Redakcja i czytelnicy megawkurw.pl

List wysłano 17:25 18.05.2009, na adres dyrektor@zdp.wieliczka.pl

Odpowiedź Pana Dyrektora nadeszła następnego dnia:

Uprzejmie informuję,iż odpowiedź na zadane pytanie uzyska Pan zapewne w Zarządzie Dróg Wojewódzkich w Krakowie w którego Zarządzie znajduje się wspomniane skrzyżowanie.
Pozdrawiam
Dyrektor ZDP w Wieliczce

W związku z tym pytanie przekierowuję do Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie:

Dzien dobry!

W imieniu redakcji i czytelników strony megawkurw.pl zwróciłem się do Dyrektora Zarządu Dróg w Wieliczce w związku z tragicznym stanem asfaltu na jednym z tamtejszych skrzyżowań. Pan Dyrektor odpisał, że skrzyżowanie to (chodzi o skrzyżowanie Gdowskiej, Asnyka i Legnickiej) leży w gestii Zarzadu Dróg Wojewódzkich i żeby moje pytanie kierować właśnie tutaj.
W związku z tym zwracam się z prośbą do Państwa o ustosunkowanie się do poniższego pytania:

Czy i ewentualnie kiedy zamierzają Paśtwo podjąć działania zmierzające do naprawy znajdującego się w tragicznym stanie asfaltu na skrzyżowaniu Gdowskiej, Asnyka i Legnickiej. Chodzi mi zwłaszcza o skręt w ulicę Legnicką, i dalej spory odcinek drogi na Dobczyce, chociaż skręt na Gdów jest w równie opłakanym stanie.

Jechałem tą drogą ostatnio i aż żal było mi auta. Ilość dziur i innych nierówności na tej drodze pobija chyba wszelkie rekordy. Jak to możliwe, że w cywilizowanym kraju, w szanującym się mieście jakim jest Wieliczka, znajdują się tak tragiczne drogi? Mogą Państwo to jakoś wytłumaczyć?

Będziemy wdzięczni za odpowiedź
Redakcja i czytelnicy megawkurw.pl

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: ,

Kategoria Samochody

Napisz komentarz