Ojczyzna polszczyzna

14 maja, 2009, Autor:

Wkurwia mnie, jak niektórzy piszą tutaj meganiechlujnie. Nie zwracają uwagę na błędy ortograficzne, mają w dupie przecinki i całą jebaną interpunkcję. Ja rozumiem, że na megawkurw.pl pisze się często w chwili megawzburzenia, w stanie skrajnej nierzadko wściekłości. Ale jakieś zasady niech kurwa obowiązują! Albo jesteśmy kulturalnymi ludzmi, albo kurwa nie! Tym bardziej, że gdy emocje opadną, można przecież spojrzeć na tekst jeszcze raz i poprawić błędy, prawda? Nie wspominając już o tym, że edytor wpisów ma wbudowany podkreślacz błędów! Kurwa mać!

Od dzisiaj wprowadzam zasadę – jak ktoś będzie pisał bardzo niechlujne posty – będę je usuwał. Pal licho drobne pomyłki – te sam poprawię bez mrugnięcia okiem. Ale jak mnie ktoś notorycznie będzie wkurwiał swoim niechlujstwem to wyjebię go stąd na zbity pysk i to bez pytania!

Mam nadzieję, że dotarło, kurwa!

Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , , ,

Kategoria Admin informuje

komentarze 3 do “Ojczyzna polszczyzna”

 1.  ASPIRYNA">ASPIRYNA pisze:
  14 maja, 2009 o godzinie 20:57

  aleś ty wulgarny! byś się wstydził stary chłop a tak bluźni ja pierdole ci na dole w piekle to chyba osobny kocioł ci szykują ten…boruta i ekipa ! ale popieram twój post masz u mnie porządne mega-wkurwienie!

 2.  Krucabomba pisze:
  15 maja, 2009 o godzinie 22:52

  Zgadzam się, niedbałość i niechlujność tępić trzeba!

 3.  luke pisze:
  22 października, 2010 o godzinie 14:29

  a ja jako osoba anglojęzyczna proszę o dyspensę :)

Napisz komentarz