Niemcy i wojna

11 maja, 2009, Autor:

Wkurwia mnie jak słyszę, że Niemcy, którzy rozpętali Drugą Wojnę Światową i wymordowali miliony ludzi, teraz próbują wybielać historię i robić z siebie wielce kurwa pokrzywdzonych. Że ich wypędzono, ojejku. Że im rosyjscy żołnierze krzywdę robili, o rany. Trzeba było siedzieć na tyłku, jełopy, a nie rozpoczynać wojnę! Za mało miejsca wam było w tym waszym kraju, co? Rasy panów się zachciało?

Jak w końcu przegrali wojnę to dostali kopa w dupę, a teraz ta dupa ich boli. I dobrze, niech boli.

Jak mnie to wkurwia!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 22 raz(y), średnia ocen: 7,50 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , ,

Kategoria Ludzie, Polityka i gospodarka

komentarze 4 do “Niemcy i wojna”

 1.  bnonim pisze:
  11 maja, 2009 o godzinie 19:37

  Sprawa być może nie jest aż tak trywialna bo niemożna wrzucić wszystkich Niemców do jednego wora i powiedzieć że rozpętali wojnę i wymordowali miliony. Nie zmienia to jednak faktu że kierują swoje roszczenia pod niewłaściwy adres. Tym bardziej że należy zauważyć że to nie Polska kreśliła granice powojennej Europy. Nota bene nam również zabrano i nas również wypędzono ale to już osobna sprawa. Gorsze moim zdaniem jest to że coraz częściej pojawiają się sformułowania „polskie obozy zagłady”. O ile tego typu „pomyłki” w mediach i publikacjach za oceanem można próbować tłumaczyć niebotyczną ignorancją Amerykanów, o tyle pojawianie się podobnych sformułowań w Europie, a zwłaszcza w Niemczech jest już ohydnym KŁAMSTWEM i świadczy o bezgranicznym cynizmie.

 2.  Krucabomba pisze:
  11 maja, 2009 o godzinie 21:25

  Zgadzam się! To chyba cały czas gorący temat. Czytałem ostatnio, tak z innej beczki, o historie rodziny niemieckiej, która musiała uciekać przed polakami. Właśnie jeden worek. 'Tamci’ Polacy nie byli wcale lepsi od 'poprzednich’ okupantów. Zasadniczo, sprawa nie jest prosta i na pewno nie można mierzyć wszystkich jedną miarka… ale Niemców nienawidzę od dziecka…

 3.  Ziutek pisze:
  11 maja, 2009 o godzinie 20:17

  Niby racja.
  Ale i tak mnie to wkurwia!
  :-)))

 4.  ASPIRYNA">ASPIRYNA pisze:
  11 maja, 2009 o godzinie 20:51

  Boże !! mniej nas w opiece

Napisz komentarz