Wkurwy oznaczone tagiem: ‘policja’
Policyjny radiowóz
6 lipca, 2009, Autor: ZiutekWkurwia mnie, że jak mi się spieszy, to zawsze jest czerwone. Do kurwy nędzy. I zawsze, normalnie zawsze, jedzie przede mną jakiś zawalidroga! A już kurwica maksymalna mnie bierze, że aż kipię ze złości, jak tą zawalidrogą jest radiowóz policji!
Jadę sobie dzisiaj, trochę mi się spieszy, a tu przede mną wlecze się policyjny bus. Lewym pasem, lelum polelum, jedzie sobie jak na niedzielny piknik. Akurat nie da się wyprzedzić, bo prawy pas jest co 50 metrów zajebany taksówkami albo zaparkowanymi samochodami (to też mnie wkurwia, kurwa, że przez te jebane samochody tworzy się korek – czy oni nie mogą parkować gdzie indziej?). I nic z tym kurwa nie można zrobić, jak zacznę trąbić to mnie przecież zgarną i zrobią gruntowną kontrolę, przyczepią się do wszystkiego. Kurwa, święte krowy jebane, niech was kurwa szlag trafi. Policaje zakichane, ścigać złodziei to nie ma kto, za to wlec się lewym pasem to owszem, cała banda!
Tagi: policjaDebile drący ryja przed blokiem
26 maja, 2009, Autor: ZiutekWkurwiają mnie debile, które codziennie drą ryja przed blokiem, gdy ja już chcę iść spać. Opiją się takie jełopy i dawaj, będą się drzeć i wykrzykiwać jacy to oni są przechuje. Że Wisła to, albo Cracovia tamto, ale Legia cośtam. I gdzie jest wtedy Policja gdy takie jełopy zakłócają ciszę nocną? Nosa nawet nie wyściubią zza biurka w tych komisariatach. Niech ich jasna cholera!
Tagi: Cracovia, Kibole, Legia, policja, WisłaPolicyjne radiowozy
10 maja, 2009, Autor: ZiutekWkurwia mnie to, że policja co chwile zmienia malowanie swoich radiowozów.
Kiedyś radiowozy były granatowe z białym paskiem. Później zmienili na pół granatowe – pół białe. Teraz widzę, że jeżdżą srebrne z granatowym paskiem.
Czy to nie powinno być ustalone raz na zawsze, żeby obywatel wiedział, czego się spodziewać, i nie miał wątpliwości, czy to co go właśnie próbuje zatrzymać to patrol policji, a nie pogotowie kanalizacyjne albo jacyś przebierańcy? Przecież teraz nie mogę mieć pewności, że jak kiedyś zobaczę różowego cadillaca z kogutem na dachu, to to na pewno są jacyś lewi gliniarze, i muszę dodać gazu, a nie zatrzymywać się na poboczu. Bo przecież może policja znowu zmieniła malowanie radiowozów.
No żesz kurwa!
Tagi: policja


(oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 8,00 na 10)