Uwaga Hujowe kawaly!!!
25 września, 2013, Autor: WkurwionaKosmetyczkaJedzie na rowerku przez las Czerwony kapturek, nagle wyskakuje zza krzakow wilk i krzyczy, TY KURRRRRWOOOOO!!
Czerwony kapturek wystraszyl sie, upadl na ziemie, rowerek sie zepsul, sad najwyzszy lesny nakazal wilkowi naprawic rowerek, na zajutrz jedzie znowu Czerwony kapturek przel las do babci, i znow wyskakuje wilk i drze morde, TY KURRRRRWWWWOOOO!!!
I znowu sytuacja sie powtarza, osrany kapturek upada na rowerku, rowerek sie rozpierdala, kapturek w szoku, wilk w smiech, sad wydal wyrok, wilk ma naprawic rowerek i zaplacic jej 500 zl, 3 dnia zapieprza na rowerku kapturek, opiat przez las do babci, wyskakuje wilk zza krzakow i krzyczy jak zwykle, TY KURRRWOOOOOO!! akcja sie powtrza, sad tymrazem surowszy nakazuje naprawic rowerek, zaplacic 1000zl i zakaz zblizania sie do kapturka na odleglosc 300m.
Wkoncu dojezdza na 4 dzien kapturek do babci, wchodzi i oczom swoim nie wierzy,
Babciu, o moj Boze, co ty masz takie wielkie paznokcie???
babcia odpowiada; a wiesz tipsy se zrobilam, moda taka ;)
Alez babciu, czemu ty masz takie wielkie uszyska???
Aj tam wnusiu, nowy serial leci w tv Ja nic nie slysze, to sobie zrobilam
Babciu, wola kapturek, ale czemu ty masz takie WIELKIE CZERWOOOONE OCZYSKA??
BOOOOOO SPAAAAWALAM CALA NOC TWOJ ROWEREK!!!! TYYYYY KURRRRRRWOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
W Pizdu z tym wszystkim!!
24 września, 2013, Autor: WkurwionaKosmetyczkaJestem ostatnio taka wkurwiona, ze az kurwa nie wiem sama na co kurwa bardziej, czy ta to ze te moje dzieci ciagle cos chca, czy ze moj chlop przestal zauwazac, to co ciagle widza obcy faceci, czy to ze pomimo moja inteligencja przekracza zdecydowanie inteligencje zjebanych pan co do mnie przychodza, ale to ja kurwa nie mam kasy na to co chce a nie one. Wszystko sie jednak rozchodzi o jebane pieniadze, i dupe. Mysle sobie tak ostatnio ze z moja dupa byloby mnie stac na jakiegos bogatego kolesia, co by sie cieszyl z dymania, a ja nie musialabym dymac do pracy, to nie kurwa, wybralam se milosc, co ma w dupie mnie i dymanie mnie owszem juz po 4 latach, i ciagle musze dymac do pracy jak chce cos kupic, bo taki hujowy harakter jakis mam, ze nawet jak by dawal to nie wezme, chyba ze sa kurwa moje urodziny. Uwazam, ze jak my nie po slubie, to kurwa hujowo tak jakos, chociaz urodzilam mu dziecko, zreszta jedyne jakie posiada. Motam sie od szkolenia do szkolenia, i marzy mi sie kurwa international carriere w nails kurwa biznesie, znaczy wiem ze predzej czy pozniej, bede napierdalac autografy malolatom, tylko ze ja strasznie nie lubie kurwa czekac. I wracam sobie tak, na chate po pracy, szkoleniu, nakarmie te dzieci, zgarne ten jebany burdel, czasami to juz w pizdzie mam i nie zgarniam, i czekam az ten moj kurwa ksiaze zauwazy, ze przylazlam, i wkoncu mnie wytarmosi tak, jak tarmosil 3 lata temu ;( Vagina mi sie nie rozjechala, bo zem na szczescie dla vaginy rodzila oboje przez cesarke, tylko nie kumam kurrrrwa, czemu moj wlasny chlop, zaczal to robic na odpierdol????? tak dla wyjasnienia, robiony foty dla ckm, playboy i roznych reklam topless, nie jestem jebanym pasztetem, wiec, to chyba nie to, i az tak mnie zycie nie zrylo po 4 latach, co ja mam kurwa zrobic, no przeciez nie pojde sie puszczac po za dom bo mi sie chce!!! I huj,, koniec, wjebalo mi wene, piszcie i mowcie co chcecie!!!
Wkurw Austriacki vol.2
24 września, 2013, Autor: Szturmierz92Po mojej dość długiej nieobecności na MW, przyszedł czas na powrót, co zaakcentuję nowym wkurwem. Los znowu poprowadził moje ścieżki za granicę. Obecnie wegetuję w Wiedniu, gdzie co dzień przyszło mi wkurwiać się jeszcze bardziej, niż w naszej kochanej Ojczyźnie. Od jakiegoś miesiąca ja i część przebywającej tutaj rodziny(siostra, jej mąż i siostrzenica – chuj z tym w sumie), zmagamy się ze znalezieniem mieszkania na wynajem. Miesiąc to sporo czasu, w Polsce na 100 % coś by się znalazło i nie ważne czy jesteś studentem, kawalerem czy masz trójkę dzieci i psa. Po prostu szukasz, znajdujesz odpowiednie dla siebie pod względem ceny, ilości pokojów i umiejscowienia – spisujesz umowę i gotowe. Ale nie tutaj kurwa, nie w Wiedniu, stolicy tego jakże „mocarnego i elitarnego” państwa. Nie wspomnę już o tym, że przyjezdnych z bliskiego wschodu, czarnych i żółtych, polactwa i „jugoli” jest więcej niż rdzennych mieszkańców tych ziem. Turki maja tutaj azyl polityczny a lewactwo wdziera się drzwiami i oknami na wieść zbliżających się wyborów do parlamentu. Mimo powszechnego upadku moralności, godności i pierwotnego założenia europejskości, jako kontynentu od zarania dziejów rasy białej tym zaborczym skurwysynom wydaje się że nadal stoją ponad innymi rasami. Nomen omen Hitler urodził się w Austrii. Swoją wyższość, którą na własne życzenie stracili już dziesiątki lat temu, próbują pokazać na każdej możliwej płaszczyźnie życia publicznego i relacji między ludzkich. Dobra, bo zaczyna się robić nudno. Konkretnie chodzi mi o to, ażeby wynająć tutaj mieszkanie nie wystarcza dobre chęci i trochę grosza, (a tak na dobrą sprawę centa). Od miesiąca dzień w dzień siostra sprawdza pierdolone oferty mieszkań. Nie ma mowy, żebyś wynajął 3 pokojowe mieszkanie za cenę poniżej 500 euro miesięcznie. Ceny za taki „rarytas” oscylują od 550 – do ponad 700 „ojro” za 3 pokojowe mieszkanie! Ale to nie kurwa koniec, bo żeby wynająć takie gówno potrzebujesz dużo, dużo więcej szmalu. Czynsz, to jeszcze chuj! Kiedy to zdołasz dopchać się do jakiegokolwiek miejsca zakwaterowania, mimo 2 krotnego czynszu na „dzień dobry”, płacisz kaucję i prowizję. Obie kwoty są uzależnione od widzimisie właściciela kurwa. I tak za np. 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i łazienką jednorazowo musisz wypierdolić ok. 3/ lub 4 tysięcy EURO kurwa! Skurwysyny pierdolone. Niejednokrotnie jest tak, że jeśli masz dziecko, mimo że mieszkanie jest 3 pokojowe, ni chuja nie wynajmiesz, bo właściciel nie życzy sobie obecności gówniarza, w mieszkaniu, za które i tak płacić mu będziesz Ty kurwa, a nawet w razie gdyby rzekomy gówniarz coś spierdolił, to nie bez powodu wpierdalam 2 tysiące kaucji czy chuj wie jak to się nazywa, na pokrycie ewentualnych szkód. Kurwa, mój brat, który w tym roku wypierdolił na studia do Rzeszowa – wynajął z kumplami mieszkanie w dwa tygodnie, a ja siedzę tu i pierdole się z tym od miesiąca! Nie wiem kurwa, czy Ci ludzie maja za dużo hajsu do kurwy?! Są kolekcjonerami pustych kurwa mieszkań?! Kurwa, chuj mnie już trafia powoli, tym bardziej że data mojego wyjazdu jest pośrednio uzależniona od kurwa znalezienia tego pierdolonego mieszkania. Kurwa przebierają kurwy pierdolone austryjackie w ofertach z uśmiechem na plugawej mordzie i decydują kogo obdarować zaszczytem wpłacania co miesiąc grubych stów na ich konto, w zamian za pierdolone mieszkanko kurwa. Kurwa oczywiście nie obyło się bez polactwa, które to by rodakowi dopierdolić zrobi wszystko. Siostra pytała koleżanki – tam poznanej, czy nie mogła by jej pomóc w znalezieniu kurwa jebanego mieszkania, bo chuj ją już trafia i każdego kto ma z tym cokolwiek wspólnego. Pomoc miała wyglądać tak, że w czasie gdy moja siostra pójdzie na jedno mieszkanie, by zapisać się na listę kurwa zainteresowanych, wspomniana koleżanka, miała iść na drugie mieszkanie i zrobić podobnie w imieniu mojej siostry. Ni chuja, a to dlatego ze tamto mieszkanie było wyposażone w kominek, o którym od zawsze ta koleżanka marzyła. Nie wiem jaka była wymówka, ale w każdym bądź razie w ten dzień, akurat nie mogła, choć jak wspominała dzień wcześniej, „będzie miała wolne”. Inna z kolei historia z naszymi rodakami w roli głównej to mieszkanie do remontu, krzywe ściany, zapadła podłoga, brak łazienki i kuchni, którą to trzeba było by na własny koszt wybudować oraz uwaga gwóźdź programu – okres do rozwiązania umowy 5 kurwa lat! – No chyba kogoś kurwa ostro popierdoliło. Plan jak zakładam był taki, żeby frajer wynajął mieszkanko, wyremontował je a po 5 latach niech wypierdala na zbity pysk. Przecież za wyremontowane mieszkanie można by wziąć dużo więcej niż za rozpierdalająca się ruderę – inwestycja kurwa a’la „polactwo szaleje za granicą”. Ja pierdole chuj z tym wszystkim…
Jeszcze zachciało mi się w obliczu emigranckich wspomnień i przemyśleń, pisać do wielkiej miłości z przeszłości. Nie wiem kurwa na co ja liczyłem, wiedziałem że ma chłopaka, własne życie itp, ale mimo kurwa to musiałem napisać, bo inaczej bym się kurwa chyba zesrał. Teraz robię za „ramię wsparcia”, na którym to za każdym pierdolonym razem dzieli się ze mną wrażeniami, smutkami, rozterkami jakie dostarcza jej ten wspaniały związek, kurwa. A ja siedzę jak zjeb i udaję szczęśliwego, jakie to kurwa żałosne! Czasem jestem tak popierdolony, że sam siebie zadziwiam…
3majcie drodzy moi!



(oceniano 9 raz(y), średnia ocen: 6,00 na 10)