Oj joj joj.. czytałem wasze wpisy .. :P ze ściany .. tak, to ja! jestem ten nowy .. ale ludzie dajcie mi czasu .. :D jak na razie .. zdziwicie się ale nic mnie nie wkurwia nawet nikt z rodziny…. a po za tym muszę po ogarniać troszkę to forum.. :P bo ciężko . ciężko […]
Strona użytkownika: Pshemko
- O mnie:
- hmmm Facet z zasadami który ich nie łamie tylko nagina.. :P chwilowo nie pracujący ... jedyny mój nałóg to gra online Ogame :P
Moich wpisów jest tu aż 5:
- Witam ! Kurwa zbieram myśli..:P, Dodano: 08 lut 2011, Kategoria: Ludzie