Witajcie wszyscy kurwa! Na wstępie chciałem podziękować Adminowi tej szacownej strony o charakterze opiniotwórczym za dołączenie mnie do jej znamienitego towarzystwa i dzięki temu uzyskaniu przez mnie awansu społecznego. Osobiście uważam, że pomysłodawca i autor owego portalu powinien dostać Pokojową Nagrodę Nobla za uratowanie od samodestrukcji tysięcy ludzi i uchronienie tego państwa przed społecznymi protestami […]
Strona użytkownika: kroma007
- O mnie:
Moich wpisów jest tu aż 13:
- Mój pierwszy wkurw czyli co mnie ogólnie wkurwia w tym kraju, Dodano: 08 mar 2011, Kategoria: Biurokracja&Edukacja&Ludzie&Miejsca&Polityka i gospodarka&Praca&Życie