Należymisiezm

3 marca, 2021, Autor:

No witam,

Może to już starość przeze mnie przemawia, ale to co wkurwia mnie najbardziej ostatnio to wszechobecne nastawienie: mi się kurwa należy.

Nie wiem czy to internet tak rozpuścił ludzi, że wszystko musi być natychmiast i już, a jak kurwa nie to awantura? Cierpliwość ludzka wypizdnęła przez okno.

Podam przykład: najleniwszy z pracowników z którymi na co dzień muszę się użerać będzie tym, który japę wydrze najgłośniej jeżeli ktoś inny w pracy, za swoje osiągi dostanie coś ekstra. Te kurwa leniwce jebane zawsze pierwsze wydrą ryja:

co to kurwa za dyskryminacja mi się też należy!!!!!

A człowiekowi tylko ciśnienie się podnosi. Samoświadomość i empatia powinny być przedmiotami obowiązkowymi w szkole, żeby te jebane lenie uświadomiły sobie, że czasem żeby na coś zasłużyć, włożyć trzeba ciężkiej pracy i pierdolonej cierpliwości.

A na każdym miejscu pracy, w sklepach, internetach itepe powinny wisieć plakaty: nic ci się kurwa nie należy.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 3 raz(y), średnia ocen: 9,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarze 3 do “Należymisiezm”

 1.  Letalne Prącie pisze:
  3 marca, 2021 o godzinie 09:54

  Milo Pana przeczytać po przerwie!

  „Nic ci się nie należy” to dobra vlepa by była:D

  W tym temacie wypowiedział się też prawdziwy poeta:
  https://m.youtube.com/watch?v=o9rVki2oQ2w

 2.  HrabiaOlaf pisze:
  10 marca, 2021 o godzinie 19:25

  Ty mi tu nie panuj bo aż tak stary to nie jestem :D

  A ilu tu nas jeszcze zostało z tej najpierwszej wkurwionej fali? Widzę sporo nowych wpisów? Ale horoskop nie skończony. No i dalej nie wiemy gdzie jest „Chujowo” (wiem wiem nie zaczyna się zdania od no, ale mnie nie wkurwiajcie jebane grammar nazi)

 3.  Letalne Prącie pisze:
  10 marca, 2021 o godzinie 22:03

  Raz na pontyfikat ktoś z 2009 zagląda ;>
  Do jakichś akcji (np horoskopowych) przydałby się ktoś na przyczepkę. Sporo osób ogląda MW, ale jakiś promil podejmuje rejestrację.

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.