Patologia na patologii patologię pogania z wójtem na czele…

19 października, 2017, Autor:

Kurwa. Czas chyba się wyprowadzić bo inaczej zrobię kurwa coś za co mnie w pierdlu zamkną. Taa ciekawe za co się wyprowadze skoro kredyt mam na głowie.

 

Do rzeczy. Zacznę może od ogólnego zarysu sytuacji. Mieszkam tuż przy urzędzie gminy. W gminnym mieszkaniu. Poniemiecki dom, odpadają tynki, dziwne, że jeszcze się trzyma przy mocnych podmuchach wiatru. Budynek urzędu gminy wygląda nie lepiej. O remont odkąd pamiętam nie można się doprosić. Wokół mamy spory plac. W sumie był większy ale ktoś wykupił, ogrodzenie. Nie ważne. Jednak zostało sporo terenu. Na domek jednorodzinny by starczyło.

 

Jedziemy dalej. Przy prawie głównej drodze też są mieszkania, nazywane przez wszystkich getto. Poza patologia, menelami nikt normalny tam raczej nie mieszka. Dach tej patologii zrobili. Ściany może nie wyremontowali lub nie pamiętam ale pomalowane było. Coś im się paliło. Wyremontowane było. I teraz znów był jakiś pożar ktory skurwysyny same wywołały tak samo jak podobno poprzedni. I ta cała skurwiala śmierdząca patologię mają wpierdolic w kontenery prosto na tym placu przed moją chata. Jak się wkurwie to którejś nocy pierdolne wzdłuż nie wiem kurwa płot z drutem kolczastym? Chuj że to nie mój teren. Chuj że złodziej wójt będzie to miał prosto przed swoim oknem. Jeśli by skurwiel tylko do mnie skoczył to bym mu wyjebał z półobrotu. Ale ja kurwa menelstwa nie chce kurwa widzieć dzień w dzień do tego kurwa kręcącego się przed moim domem, oknem i kurwa samochodem.

 

Ja bym kurwa wypierdolił ich na ulice bo mogę się założyć że chuja za coś płacą a jeszcze kasę dostają. Jebane zera…

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 1 raz(y), średnia ocen: 7,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Ludzie, Miejsca

komentarzy 5 do “Patologia na patologii patologię pogania z wójtem na czele…”

 1.  Letalne Prącie pisze:
  19 października, 2017 o godzinie 18:13

  Wojt sobie strzelil menelstwo pod okno? Życzę zachowania równowagi podczas półobrotu!

 2.  start2010 pisze:
  20 października, 2017 o godzinie 15:56

  Właśnie kontenery zostały dostarczone…

  Wiesz.. on ma wyjebane bo godzina 14-15 jego nie ma. Ja już sobie kupiłem pałkę teleskopową. widocznie za dużo miałem kurwa spokoju.

 3.  Letalne Prącie pisze:
  20 października, 2017 o godzinie 23:51

  Palka lepsza niz zel lzawiacy? W sensie jak gaz tylko wali strumieniem zelu i dziala pod wiatr. No i prawnie jestes chroniony w razie co.

 4.  Faquś pisze:
  21 października, 2017 o godzinie 16:03

  Masz 20 lat i kredyt na głowie?

 5.  start2010 pisze:
  22 października, 2017 o godzinie 13:19

  Pałka też jest legalna. A przy okazji przyda mi się do samochodu.

  @Faquś tak wyszło :D samochód sobie kupilem.

Napisz komentarz