Deklaracja

14 lutego, 2017, Autor:

Często dochodzi do takich sytuacji kiedy ktoś truje mi dupę motywując swoje obelgi tym jakobym miał wykazywać wobec jego wielkopańskiej osoby brak szacunku poprzez zwyczajne wdupiemanie#ignorancję, następnie wprost lub trochę bardziej elokwentnie każe się przepraszać.
Do wszystkich tych ludzi kieruję tą krótką mowę – jeśli ktokolwiek z was kiedykolwiek zarzuci mi, że mam go w dupie na 99% oznacza to że naprawdę mam go w dupie. Podobno mimika i gesty powiedzieć mogą więcej niż sama treść wypowiedzi, tak więc jeśli wyraźnie widzicie głupie głupole głupiości, że mam was w dupie to tak jest i nie wstydzę się tego. Zawsze mam w dupie ludzi, którzy marnują mój czas zmuszając mnie do wysłuchiwania niezliczonych lepiej lub gorzej umotywowanych pretensji pod mój adres. Wierzcie mi – mam grubą, tytanową dupę i naprawdę niedużo z tego waszego pierdolenia do mnie dochodzi, więc nie marnujcie czasu próbując mi wyjaśnić coś co i tak mam głęboko w dupie.
A trucie mi dupy z powodu, że mam was w dupie to mniej więcej to co robią owsiki, jaj nie odgryzą a zanim któryś naprawdę cie wkurwi czeka go długie przeżeranie się przez twój stolec. Ludzie którzy trują innym życie zamiast się nim cieszyć mentalnie są właśnie takimi owsikami. Mam nadzieje że lubicie żreć gówno bo czego byście nie myśleli to właśnie robicie – siedzicie tej normalnej części społeczeństwa w dupach i żrecie gówno, na dodatek jest was tyle, że inni ludzie wychowani na rozmowach z takimi robalami stają się mentalnie tym samym. – jesteście jak taka kosmiczna „MÓZGORZERNA DUPOROŚL” i jeszcze raz – mam was w dupie porosty dobranoc

Wasz bober…. ale mówcie mi tabelka

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 2 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , , , , ,

Kategoria Ludzie

komentarzy 5 do “Deklaracja”

 1.  Letalne Prącie pisze:
  15 lutego, 2017 o godzinie 10:05

  Skąd pomysł na Tabelkę, Tytanowa Dupo?

  Orzeczenie brzmi jak spod znaku zakutej paly, ale forma mi sie podoba:)

 2.  Krol Bober V Zberezny">Krol Bober V Zberezny pisze:
  15 lutego, 2017 o godzinie 14:58

  Nie pytaj, ja nawet nie do końca wiem co to są tabelki

 3.  Faquś pisze:
  28 lutego, 2017 o godzinie 16:40

  teraz zobaczyłem tagi :D

 4.  wacekplacek pisze:
  2 marca, 2017 o godzinie 22:39

  „głupie głupole głupiości”
  Co to kurwa jest?

  z ciebie jest taki krol ja z koziej dupy traba.

  gdzie sedno sprawy?

  o czym ty wogole napisalas?

 5.  Krol Bober V Zberezny">Krol Bober V Zberezny pisze:
  3 marca, 2017 o godzinie 16:51

  boli mnie po prostu kiedy ktoś truje ci dupę z powodu, że masz go gdzieś.

Napisz komentarz