Seksmisja, tylko wspak ?

10 grudnia, 2016, Autor:

„By zauważyć prawdziwe piękno, zatrzymaj się i doceń to wewnętrzne”

„Tylko bóg może mnie oceniać”

„Patrzeć sercem nie oczami”

To jest kilka przykładowych opisów profili jakie znalazłem na portalach. Swoją drogą, wszystkie na profilach kobiet które mają dzieci, są samotnymi matkami, a gęby mają tak wytapetowane że niejeden majster za głowę by się złapał. Hipokryzja, to najpopularniejsza cecha kobiet. Oczywistością jest że każda leci na wygląd oraz kasę, chrzaniąc przy tym że oczekuje traktowania z należytym szacunkiem i czcią. A kończą potem jako samotne matki, ze szpetnymi ryjami. Nie jestem homofobem, ale z czasem zaczynam dostrzegać wyższość naszej płci nad płcią piękną.

Tyle w kwestii wstępu.

Ostatnimi czasy wieczorami spać nie mogę. Jako że telewizja wywołuje u mnie agresję i myśli samobójcze, a gry komputerowe w końcu się nudzą zacząłem przeglądać portale typu fotka/badoo itp sranie. W sumie nie żeby kogoś poznać, ale z samej nudy i chęci popatrzenia na dupy póki lata nie ma. Jestem wręcz przerażony tym co się dzieje ze współczesnymi „kobietami”. Wszystkie pełne są zakłamania, kompleksów, i nie posiadają prawie żadnych rozwijających zainteresowań.  Rzadko która pokaże się bez tapety. Ilość samotnych matek w moim wieku sprawia, że z szukaniem kobiety poczekam do trzydziestki. Są zwyczajnie tępe w chuj. Najciekawsze jest to, że pisząc do lasek które i ze zdjęć, i z opisu profilów wydawały się rozsądne, na 95 % trafiałem na typową idiotkę. Która poza 1-2 słowami w odpowiedzi nie potrafi nic więcej wykminić. Dotyczy to również kobiet na i po studiach. A gdy pisałem do lasek które zwyczajnie szukały bolca trafiałem na ciekawe rozmówczynie.

 

Na pewno każdy z was kojarzy film Seksmisja. Jak tak patrzę na obecne czasy to wydaje mi się to całkiem możliwą wróżbą. Z tym że to kobiety pójdą w odstawkę. Jestem przeciwnikiem wszelkiego pedalstwa. Ale już w dawnej Grecji czy Rzymie dochodziło do aktów homoseksualnych, gdyż partnerki miały dość prymitywne role w życiu. I wydaje mi się że to wszystko wraca. Jeszcze często jak chodzę miastem to zdarza mi się mylić facetów z kobietami. Bo znowu nasza płeć zaczyna ubierać się i z budowy ciała przypominać kobiety.

 

 

Nie zdziwię się jak za 20 lat gwałciciele przerzucą się na gwałt na pedałach. Bo nie dość że będą ładniejsi to i więcej w głowie.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Aktualności, Chujowo, Ludzie, Różności, Zachowanie, Zwyczaje, Życie

komentarzy 6 do “Seksmisja, tylko wspak ?”

 1.  Faquś pisze:
  10 grudnia, 2016 o godzinie 10:41

  Nie wiem czy to może Ci się wydać dziwne, ale taka jest po prostu przeciętna użytkowniczka takich portali. Musisz szukać w innych miejscach. Może uderzaj do jakichś bardzo religijnych?

 2.  drawa pisze:
  12 grudnia, 2016 o godzinie 13:38

  Widzisz Kistos, bo z babami to jest tak, że lepiej jej nie mieć, niż mieć. Kobieta wyssie z Ciebie całą energię, pieniądze i zabierze wolny czas. A jeśli w związku pojawia się dziecko, to jest już „po chłopie”. Nie masz czasu na dotychczasowe hobby, a wolność zostaje mocno ograniczona. I potem chciałbyś cofnąć czas i inaczej ułożyć sobie życie…

 3.  Letalne Prącie pisze:
  13 grudnia, 2016 o godzinie 00:34

  A to nie po to jest związek właśnie?:D no moze wykluczylbym pieniądze

 4.  drawa pisze:
  13 grudnia, 2016 o godzinie 09:02

  LP popatrz na kobiety jako na ogół. 99% z nich nie ma żadnych zainteresowań, nie umieją podejmować samodzielnych decyzji, swe życie opierają o męskie ramiona. Są bardziej podatne na reklamy niż mężczyźni (polecam obejrzeć http://joemonster.org/filmy/80125/Obrzydliwa_prawda_o_kolorowych_magazynach_dla_kobiet_polskie_napisy_ ), to do nich skierowane są te popierdolone telenowele, które tylko zabierają czas,to głównie kobiety wydają hajs na niepotrzebne pierdoły, które po jakimś czasie i tak trafiają do kosza. I tak dalej, i tak dalej…

 5.  Letalne Prącie pisze:
  13 grudnia, 2016 o godzinie 22:42

  Ze statystyk ze swojego otoczenia mogę powiedzieć, że jednak kobiety mają zainteresowania, są też dobrymi inżynierami, a jedna parkuje lepiej niż ja. Na całe szczęście płcie różnią się między sobą (jeszcze) i mamy kompletnie różną psychikę.
  W tym co typowe i mało chwalebne jednak mamy swoje odpowiedniki: one telenowele – my gry, one ploteczki trzy po trzy przy malowaniu paznokci – my o dupach przy piwie itd.

  „Po co mi dziewczyna
  wyrocznia rzekła „Halo tępe chuje!”
  Po co jeśli jest kompletna
  I niczego jej nie brakuje”

 6.  Krol Bober V Zberezny">Krol Bober V Zberezny pisze:
  14 grudnia, 2016 o godzinie 00:28

  Facet od wieków był odpowiedzialny za wyżywienie swojej rodziny, zaopiekowanie się kobietą – istotą delikatną, której zadaniem jest urodzenie i zaopiekowanie się potomstwem. Taką mamy kulturę i obyczaje, więc nie powinniście wychodzić z założenia, że każda polka ma być w pełni samowystarczalna. Kobity hajtają się z często ludźmi bogatymi nie dlatego, że na widok kasy sterczą im sutki, tylko z podświadomego pragnienia tej właśnie opieki. Jeśli chodzi o ich rzekomą „niższość” intelektualną, myślę że nie tyczy się to w szczególności bab – my mamy w Polsce po prostu tylu idiotów, a głupota kobieca jest po prostu bardziej zauważalna w środowiskach sfeminizowanych (np. w każdej podstawówce, gimnazjum)

Napisz komentarz