Pojebane państwo, pojebani ludzie!!!

11 września, 2016, Autor:

Siemka, jestem już tak wkurwiony, że musiałem się wyładować.

Po pierwsze wkurwia mnie to, że w tym kraju wszystko drożeje z prędkością światła. Może i nie należę do najuboższych osób, ale kurwa szlag mnie trafia jak co tydzień za te same zakupy płacę więcej i więcej. Jebane państwo mnie coraz bardziej okrada. Przecież muszę wspierać patologię w postaci 500+. Jebnięte chuje z wiejskiej jak coś wymyślą to idzie się zastrzelić. Kurwa, jebana dobra zmiana polega tylko na podnoszeniu i wprowadzaniu nowych, absurdalnych podatków. I oni się nazywają kurwa prawicą. Normalnie jak ktoś kiedykolwiek przy mnie nazwie pisiorów prawicą, to mu tak przypierdole, że z butów wyskoczy.

Po drugie wkurwiają mnie jebani sąsiedzi którzy pozjadali wszystkie rozumy i wszystko wiedzą najlepiej. Osobiście nienawidzę polityki i gardzę ludźmi którzy się tym zajmują, ale moi sąsiedzi nie potrafią już o niczym innym gadać. Jakiś czas temu zaprosili mnie wraz z moją żoną na grilla. Przez pierwsze kilka godzin atmosfera wręcz rewelacyjna, piwko, kiełbaska, luźne gadki, po prostu cudo. I niestety nastał ten nieszczęsny moment w którym zaczęli pierdolić o jebanej polityce, jak to teraz będzie zajebiście, bo przecież patrioci objęli władze w Polsce. Oprócz nas byli też inni sąsiedzi, którzy rewelacyjnie się ze sobą dogadywali i zgadzali we wszystkim z czego skorzystałem i nie wtrącałem się do ich rozmowy. Niestety napoje alkoholowe dały się we znaki i po pewnym czasie zaczęli się mnie dopytywać o moje poglądy. Ja jak to ja, stwierdziłem, że na te pojebane tematy nie będę z nikim dyskutował, bo to zawsze prowadzi do kłótni i nieprzyjemnych sytuacji, i zapytałem czy nie możemy zmienić tematu. Po tych słowach zaczęli jeszcze bardziej wiercić dziurę. I tu zrobiłem wielki błąd mówiąc, że jak poznacie moje poglądy to zaraz mnie z tej imprezki wyjebiecie bo mam zupełnie inne zdanie. Po tych słowach wszystkie oczy skierowały się w moją stronę oczekując wyjaśnienia dlaczego śmiem mieć inne zdanie. No jak można kurwa nie popierać pisiorów???  A no kurwa można!!! Przez następne pół godziny słyszałem tylko „No ale na kogo głosowałeś?”. Jak mnie to wkurwia!!! Czemu ludzi to tak strasznie interesuje? No cóż, ludzie przez te media mają już tak zryte berety, że nie powinno mnie to dziwić, przecież typowy polak to zawistny skurwysyn który życzy rodakowi jak najszybszej śmierci. Kurwa, nawet nie jestem w stanie doliczyć się ilu ludzi obsmarowali. Niestety moja, żona nie jest taka uparta jak ja i wygadała się. Co ja się nasłuchałem, jaki to ja kurwa pojebany jestem, przecież nie ma partii nad pis i ciągle takie pierdolenie. Jestem osobą bardzo cierpliwą, ale jak doszło do obrażania mojej żony to wstałem i na cały ryj krzyknąłem „wy tępe pojebane chuje, jeżeli zapraszacie mnie tylko po to aby mnie i moją żonę obrażać to mam was głęboko w dupie. Czy zdajecie sobie sprawę, że jesteście tak zmanipulowani przez te jebane media, że nawet nie dopuszczacie do siebie faktu, że możecie się mylić? Jeżeli tak bardzo wam się podoba to gratuluję sympatii do bycia ruchanym w dupsko przez własne państwo. Ja się z tym nie zgadzam i w dodatku po dzisiejszym dniu mam was wszystkich za jebanych zawistnych skurwysynów.” Wstałem, wziąłem żonę i wyszliśmy z tej stajni.

Po tamtym pamiętnym wieczorze jesteśmy wyklęci, ale ja osobiście mam to w dupie. Poznałem dokładnie charakter typowego jebanego polaczka z którym nie chcę mieć nic do czynienia. Czy wy też macie takie przeżycia z sąsiadami, czy tylko ja mam takie szczęście?

Pozdrawiam wszystkich wkurwionych.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 13 raz(y), średnia ocen: 9,31 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarzy 10 do “Pojebane państwo, pojebani ludzie!!!”

 1.  Król Bober V Zbereźny">Król Bober V Zbereźny pisze:
  11 września, 2016 o godzinie 23:35

  Mnie osobiście tak polityka wkurwia, że w ogóle się nad nią nie zastanawiam a jak skończę studia to wypierdalam za granice. Niech se i popierają ten PIS, ale to nie wyjaśnia ich nachalności i obrażania twojej żony, kurwa jeśli to by była moja kobieta to nie cackałbym się tylko sprał ich jak leci, kobity się z reguły nie obraża, chyba że to naprawdę suka (Przykładowo Kopaczowa XD)

 2.  Bill Brama pisze:
  12 września, 2016 o godzinie 11:33

  Ludzie są tak pokurwieni na punkcie polityki, że to aż smutne. Dlaczego wychwala się tych kurwów jak jakieś mięso na targu? Czy ludzie nie wiedzą, że polityk wszelkjej maści jest kurwą z natury? Ja pierdolę. Gdybyśmy jako lud trzymali za pysk polityków (a mamy do tego możlliwości) to byłoby znacznie lepiej. Tak żeby kurwy nie czuły się bezkarnie.

 3.  Letalne Prącie pisze:
  12 września, 2016 o godzinie 14:07

  Jak mogą czuć się karnie?
  1. Ustalaj prawo
  2. Miej immunitet
  3. W sytuacji wiekszego zamieszania włącz Madzię albo Trynkiewicza
  4. ???
  5. Profit

 4.  Twoja Stara">Twoja Stara pisze:
  13 września, 2016 o godzinie 14:28

  Ja osobiście mam politykę w dupie. Niezależnie czy PO czy PIS to i tak jedna wielka banda popieprzonych skurwieli żerujących na ludziach.

 5.  Król Bober V Zbereźny">Król Bober V Zbereźny pisze:
  13 września, 2016 o godzinie 14:42

  Zauważ ile partii ma się za lewicę np. psl, w rzeczywistości nie mamy niestety żadnej lewicowej partii (a ja bym na taką pro – socjal głosował), niestety komuniści dali nam w dupęi dopóki cała stara banda „Milerów” z za czasów komuny nie powyzdycha nikt nie przekona się do lewicy. Apeluję komunizm nie głosi złej idei „równość i braterstwo”, tylko nieodpowiedni ludzie się nim posługują

 6.  Sheezo pisze:
  13 września, 2016 o godzinie 21:53

  Ja osobiście nienawidzę lewicy w każdej postaci. Dla mnie partie socjalne to są po prostu złodzieje którzy chcą dysponować czyimiś pieniędzmi. Może sama idea komunizmu nie jest taka zła ale za to nierealna do wprowadzenia. Pozdrawiam.

 7.  Król Bober V Zbereźny">Król Bober V Zbereźny pisze:
  13 września, 2016 o godzinie 22:14

  Jak to znieważasz lewicę !!! Twoja żona to jest ….. XD

 8.  Faquś pisze:
  13 września, 2016 o godzinie 23:19

  Jak byłem w zamierzchłych czasach w średniej to byłem gorącym zwolennikiem korwina, a nawet prawakiem mocnym. Jak teraz o tym myślę to musiałem mieć mocno na bani :D. Polityka to gówno i nie warto w to głębiej wchodzić.

 9.  Bill Brama pisze:
  14 września, 2016 o godzinie 13:05

  Racja Faquś, ja jako były kuc również podzielam pogląd pierdolenia polityki. Z tym, że sama polityka nie jest gównem. Jedynie ludzie parający się tym zawodem to skurwysyny najgorszego gatunku.

 10.  Twoja Stara">Twoja Stara pisze:
  14 września, 2016 o godzinie 15:10

  U nas i tak nie jest jeszcze najgorzej. Popatrzcie sobie na Amerykę są tam całe rodziny polityków którzy od pokoleń bogacą się na robieniu w chuja ludzi.

Napisz komentarz