Co mnie wkurwia

17 czerwca, 2016, Autor:

deleted

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 14 raz(y), średnia ocen: 6,57 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Chujowo

komentarzy 9 do “Co mnie wkurwia”

 1.  Faquś pisze:
  18 czerwca, 2016 o godzinie 14:48

  Oj ziomuś. Jak ja miałem 15 lat to się całowałem pierwszy raz :D.
  Generalnie Tobie też wirtualny CHuj w dupę :D.
  Pozdro
  F.

 2.  start2010 pisze:
  19 czerwca, 2016 o godzinie 20:02

  Faquś ja to się pierwszy raz całowałem w wieku… a chuja nie powiem bo dzieci z podstawówki dalej zaszły niż ja mając teraz lat 19…
  Chciałbym powiedzieć wirtualny chuj wam w dupę lecz za tę moje marne życie towarzyskie mi się chyba należy :D

  Ps. Ale od rudych to Ty się odpierdol :D (dziewczyn oczywiście)

 3.  Król Bober V Zbereźny">Król Bober V Zbereźny pisze:
  20 czerwca, 2016 o godzinie 17:47

  Człowieku przecież rude to stworzenia szatana. Coś o tym kuwa wiem, najpierw cię zwiedzie, potem każe ci wybierać, na koniec jak się postawisz cię zdradzi !!…. kuwa przecież to opis kobiety a nie rudych, tak więc żeby nie zrażać bab do siebie, bo one to o wszystko (albo i o nic) potrafią się obrazić powiem tylko „zrozum tu kobiety” kuwa

 4.  Bill Brama pisze:
  29 czerwca, 2016 o godzinie 19:15

  Co to za moda, żeby chuj pisać przez samo h? Nie pierwszy raz się z tym spotykam, i jest to co najmniej niepokojące.

 5.  Letalne Prącie pisze:
  30 czerwca, 2016 o godzinie 00:36

  Huj zawsze był przez samo h odkąd pamiętam. Od dziecka widywalem HWDP. Po 2000r jakoś nastała moda na dopisywanie niby poprawnego c. Jakiś dowód, że właśnie taki powinien być ten zapis? Moim zdaniem to tylko sztuczne przedłużenie!

 6.  Bill Brama pisze:
  30 czerwca, 2016 o godzinie 10:35

  Potwierdzam fakt, że tak było. Jednakże od zarania dziejów zawsze to było tępione i mówiono, że to jest tylko i wyłącznie efekt niedouczenia się. Myślałem więc, że sprawa została zamknięta, a tu proszę – język ewoluuje.

 7.  start2010 pisze:
  30 czerwca, 2016 o godzinie 13:30

  Ja od przedszkola wiedziałem, że ma być przez CH ponieważ w słowniku było to słowo tak napisane ;)

 8.  Letalne Prącie pisze:
  30 czerwca, 2016 o godzinie 14:44

  W podstawówce wciskali mi do głowy, że pisze się Wielką literą, a nie Dużą literą, jak teraz dopuszczają. Ogólnie to kij w oko tym starym dziadom językowcom, którzy są strasznie niekonsekwentni, bo z jednej strony idą na nie uzasadnione ustępstwa, a z drugiej utrzymują jakieś durne, archaiczne formy. Przyznam, że jestem trochę gramatycznym nazistą i mierzi mnie to nieprzeciętnie. Jeśli wczoraj klęczałem w chwastach to nie pieliłem, tylko pełłem? Albo mełłem ozorem? Dlatego zdecydowanie jestem zwolennikiem prostego huja.

 9.  Bill Brama pisze:
  30 czerwca, 2016 o godzinie 16:51

  Pamiętaj, że każde pokolenie ma swój wkład w to jak wygląda jego język. Inaczej pierdolili nasi pradziadkowie, inaczej będą pierdolić nasze wnuczki. Tą niekonsekwencję starych dziadów nazwałbym elastycznością. Grunt, żeby pozostało jakieś wspólne podłoże dla języka cobyśmy mogli się jeszcze jakoś dogadać.
  ALE CO JA TAM KURWA WIEM, ŚWIATA JEBANEGO NIE ZMIENIĘ. CHCIAŁBYM WYPIERDOLIĆ Z JĘZYKA JEBANE LOLE SROLE, JEBANE LECHY WALESY ERPORT I INNE KURWA ZUNIFIKOWANE WYRAZY. ALE NAJBARDZIEJ PIANY DOSTAJE JAK KURWA POLACZEK WRACA Z WYSP I WPIERDALA DO SŁOWNIKA ANGIELSKIE WYRAZY. NO ŻESZ KURWA ZAJEBAĆ TO MAŁO. „SPOTKAJMY SIĘ POD BAKERY, I PÓJDZIEMY NA BEACH NA MAŁE BEER AND FUCKING SOME POLSKIE ASSES”.

Napisz komentarz