Jebane ulotki i pierdoleni bałaganiarze

15 września, 2015, Autor:

Kolejny wkurw od korenspondenta:

———- Wiadomość przekazana ———–
Data: 14 września 2015 11:55
Temat: Jebane ulotki i pierdoleni bałaganiarze.
Do: letalne.pracie@gmail.com

Witam ponownie,

Znowu mi się nudzi. Zeszłym razem zasygnalizowałem problem z gazetkami z Centrum Handlowego. To nie wszystko. Dużą część pierdolnika wygenerowanego przez jebanych ludzi tworzą wszelkiego rodzaju ulotki w ilościach trudnych do ocenienia.
Praca ulotkarza jak to praca, na pewno nie roznoszą tego dla przyjemności i jestem w stanie to zrozumieć, natomiast nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego zawsze wszystko jest porozpierdalane jak by tarzało się w tym stado dzikich świń. Faktem jest, że codziennie trzeba opróżniać skrzynkę z tego spamu, bo w przypadku tygodniowego zaniechania nie ma miejsca na właściwą korespondencję. Ludzie wkurzeni takim stanem rzeczy i brakiem miejsca do wyjebania tego gówna wypierdalają wszystko na podłogę i lezą do domu.
Brakuje kosza, to jest jasne, lecz jakim chamem trzeba być aby wyjebać wszystko na ziemię i spierdolić do mieszkania. Czasem to wszystko wygląda tak żałośnie, że do kompletu wystarczy jedynie nasrać (swoją drogą to też się czasem zdarza i wtedy obraz jest jak by kompletny).
Kilka razy udało mi się dojebać na niecnych czynach sąsiadów i wtedy zmieszani zbierają że niby im wypadło. Ludzie już niechętnie wpuszczają ulotkarzy i jest to zrozumiałe, jednak oni jakimś cudem mają kody do drzwi klatkowych i dalej wchodzą powodując zatykanie skrzynek spamem, czego następstwem jest później pierdolnik.
Coś mi się wydaje, że jedynym rozwiązaniem jest klaśnięcie ciecia w cymbał co by postawił jakiś śmietnik do zaniechania uciążliwego procederu.., chociaż z drugiej strony jak ktoś wywalał do tej pory na ziemię to śmietnik go kultury nie nauczy.

Pozdrowienia dla Megawkurwa
iChuj.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 9,60 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Zachowanie

Napisz komentarz