Wczoraj

26 czerwca, 2015, Autor:

Wczoraj do kurwy nędzy straciłem pracę. Byłem na to przygotowany, że w końcu tak będzie, ale nie mogli mnie uprzedzić trochę wcześniej ?
Jak myślę o szukaniu czegokolwiek w tym pojebanym kraju, to mi ręce opadają. Mieszkam w dość pokaźnym mieście, aby nie było. Jednak pracy nie jest tak dużo, trzeba wyrywać ją sobie z rąk. Dosłownie. Przychodzisz, a tu nagle konkurencja i spojrzenia jakby chcieli Ci tłuczkiem zajebać w łeb za samo to, iż jak śmiałeś przyjść z chęcią zatrudnienia się. To na chuj w ogóle przychodzić.

Może lepiej zacząć pracować w domu, bo do pracy najbardziej mogą się rwać emeryci lub renciści. Takich to zawsze przyjmą, albo starszych z doświadczeniem, a jak nie to przygotuj się, że będziesz zapierdalać jak niewolnik w tym pojebanym kraju. Gdziekolwiek, ale zawsze będzie tak samo.

Do tego w chuj nie chce mi się pracować. Mój stary miał udział w swojej firmie wart 200 tysięcy. To wykonywał i odbierał łącznie z 3 telefony dziennie i tak było przez jebane 5 ostatnich lat jego działalności. To w ogóle może lepiej nie pracować. Wziąć kredyt, zrobić obrót i mieć wyjebane oraz składować wódkę w piwnicy.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 9,20 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Praca

Napisz komentarz