Safari albo cała prawda o ludzkiej naturze

11 marca, 2015, Autor:

W czasie safari w Kenii, na sawannie z autobusu wysiadła grupa turystów (wśród nich jeden kulawy) by pooglądać zwierzęta  żyjące w naturze. No więc idą i oglądają; tu pasące się stado antylop, tu żyrafy itd. Aż w końcu dochodzą do stada lwów. Lwy, widać głodne puściły się za nimi, więc wszyscy ile sił w nogach uciekają w stronę busa. Na końcu, oczywiście kulawy – kuśtyk, kuśtyk ale póki co się nie daje.  A lwy coraz bliżej, więc jeden z uciekających zatrwożony  woła:

– kulawego!, kulawego!

a kulawy

– co kulawego! co, kurwa kulawego! Niech kogo chce!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 3 raz(y), średnia ocen: 8,67 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Dowcipy

komentarze 3 do “Safari albo cała prawda o ludzkiej naturze”

 1.  kroma007 pisze:
  12 marca, 2015 o godzinie 00:23

  Nie jestem zwolennikiem i wg mojej opinii, mija się z celem tego typu konwencja wkurwa(?). No właśnie, wszak nie ma tu w ogóle wkurwiania się w żadnej formie, co jednak jest istotą twórczości na tej stronie. Tak więc, może i żarty ciekawe, ale nie o to tu przecież chodzi.

 2.  Taki_tam pisze:
  12 marca, 2015 o godzinie 00:47

  Istota mojego wkurwienia leży w przedstawieniu podłej ludzkiej natury, z czym spotykamy się wielokrotnie i co w tym wkurwie jest zobrazowane, aczkolwiek niedosadnie przedstawione. A wkurwia mnie to właśnie nimożebnie. Poza tym jest tu chyba więcej takich wkurwów? Niemniej jednak postarm się w przyszłości formułować to zgodnie z zasadami. O.K?

 3.  Letalne Prącie pisze:
  12 marca, 2015 o godzinie 10:59

  Ok.
  Fakt, wkurwy dowcipne pojawiały się seriami za archaicznych czasów, ale aktualnie trzymajmy się torów wkurwienia, jak to już kroma ujął. Dotrzemy się;>

Napisz komentarz