Rozstrzelać pierdolonych nierobów

22 grudnia, 2014, Autor:

Wracam do was po długiej przerwie gdyż się wkurwiłem. Przez ten cały okres nieobecności wkurwiałem się raz mniej raz bardziej ale nie było to warte opublikowania, aż do dzisiejszego wkurwa.

Niektórzy może pamiętają, a może nie opowieść o sąsiadach jebanych nierobach, złodziejach i kurwa chuj wie co jeszcze. Pierdolone ciecie, jak już było wspominane są kurwa jebanymi nierobami. A kasy dostają ok 2500zł. Za kurwa wszystkie jebane zasiłki, do tego kurwa prąd kradną za który nie płacą a może spłacają zadłużenie chuj go wie ale kurwa no… Coś czuję, że kurwa moja pierdolona cierpliwość się niedługo skończy i kurwa pierdoli mnie to, że mają kurwa bachora (ów), pierdoli mnie kurwa dosłownie wszystko. Jeszcze kurwa pierdolony caritas. Skurwysyny pierdolone nie dość, że mają 2500zł kurwa miesięcznie za jebane darmo to kurwa jeżdzą tam i kurwa biorą wszystko co dają a kurwa Ci co potrzebują dostaną ale kurwa chuja do dupy. No chuj by ich jasna kurwa. Są bardziej kurwa potrzebujący nie kurwa oni muszą. Czy tam kurwa nikt nie sprawdza ile kto ma za co kasy do chuja? Za nasze kurwa podatki dostają my kurwa zapierdalamy jak pojebani w tym kraju a oni kurwa dostają tą pierdoloną kasę za nic.

Do tego głupia cipa jeździ bez prawka i kurwa nikt jej nic nie zrobił.

Wkurw na spontanie bo kurwa musiałem się komuś wyżalić bo ja już kurwa nie daje rady gdy ich widzę. Mam ochotę zajebać ich siekierą. Ma ktoś kurwa pomysł jak to jebane złodziejstwo ukarać? Jakieś kurwa „Uprzejmię donoszę” napewno kiedyś napiszę ale kurwa coś jeszcze? A niech nawet im te bachory kurwa zabiorą w pizdu, tak wiem jestem skurwysynem ale jebie mnie to kurwa gdyż każdego dnia gdy ich widzę jestem coraz bardziej wkurwiony i czuję się jak by przez każde wkurwienie miał rok mniej kurwa życia przez takich śmieci. Ja jestem po prostu bezradny kurwa. Rodzice kurwa przy nich to chyba nie myślą kurwa racjonalnie. Nie reagują kurwa na to jakimi to oni są kurwa popierdoleni. Oni kurwa powiedzą tylko pożycz samochód bo coś oni kurwa lecą dają kluczyki jak pojebani. Jeszcze kurwa tankują jak mało paliwa a oni kurwa dadzą ci kurwa chuja do dupy. Na nic moje protesty kurwa. Niedługo będę miał prawko to już ni chuja auta nie dostaną bo kurwa po prostu powiem spierdalaj ja jadę no ale kurwa co ja teraz mogę.

 

Chuj bez ładu i składu napisane ale jebie mnie to. Gdy ktoś będzie chiciał przeczytać to przeczyta gdy nie to nie.

 

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 8 raz(y), średnia ocen: 7,88 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Aktualności, Chujowo, Dom, Ludzie, Zachowanie, Życie

komentarze 2 do “Rozstrzelać pierdolonych nierobów”

  1.  Dragotrim pisze:
    22 grudnia, 2014 o godzinie 23:01

    Tacy sąsiedzi to tylko na pręgierz i chłostać ich przy utworach Stachurskiego. Obok mnie akurat nikt taki nie mieszka, ale pewni członkowie mojej rodziny tacy są. Ogólnie to widziałem ich może trzy, cztery razy w życiu, bo oni mieszkają w innym województwie, ale w dobie telefonów i Facebooka jakiś tam kontakt z nimi jest. Ale, kurwa, za to jaki kontakt. Teraz już nie, ale jakiś rok temu kuzyni stamtąd co jakiś czas pisali, czy bym nie miał im kasy na konto w telefonie przesłać. I właściwie to był jedyny motyw. Nie było żadnej innej rozmowy. Raz przesłałem kilka złociszy i na tym koniec. Nie urodziłem się jako złota rybka. A ciotka też dzwoni do mojej babci i prosi o kasę. Babcia jej przesyła tyle, ile uznaje za stosowne, a ona wiecznie nieukontentowana, bo zamiast trzech zer były dwa zera. Ja pierdole. Człowiekowi nie chce się tego mówić, no bo rodzina itd., ale nie ma co owijać w bawełnę – to po prostu patologia. Teraz może to wygląda trochę lepiej, nie interesuję się tym zbytnio, lecz kilka lat temu oni wyznawali zasadę „Jak tu zarobić, żeby się przypadkiem nie narobić”. Niech idą w chuj :)

  2.  Sheezo pisze:
    27 grudnia, 2014 o godzinie 11:05

    To jest idealny przykład lewackiej polityki.

Napisz komentarz