Wkurw na Państwo

9 grudnia, 2014, Autor:

Dziś będzie wkurw trochę refleksyjny, a przedmiotem wkurwa będzie nasze Państwo. Tak sobie ostatnio uświadomiłem,ze jeśli w naszej Polsce nic się nie zmieni, to za 30-40 lat ulice będą pełne bezdomnych i głodujących ludzi w wieku +60.
Popatrzcie, jak już teraz jest ciężko z robotą i zastanówcie się, czy znaleźlibyście pracę w dzisiejszych czasach mając 60 lat…
I wkurwia mnie to niesamowicie. Ludzie będą za starzy/zbyt chorzy na pracę , a za młodzi na emeryturę. Zakładając oczywiście,że tą emeryturę wypracują, co przy dzisiejszych umowach zleceniach i o dzieło jest sprawą wysoce wątpliwą.
Wkurwia mnie wizja Polski za lat 30 i widzę to w czarnych barwach…
A ten nasz chujowy rząd problemu nie widzi albo nie chce widzieć. I zajmują się jakimiś pomnikami, śledztwami nt. dupy Maryny, itp, zamiast skupić się na tworzeniu miejsc pracy i wspomaganiu demografii, które to sprawy są kluczowe dla nas wszystkich. Jest nas teraz ok.38 mln, a wg czarnego scenariusza ONZ w 2100 roku Polaków ma być….16 mln. I to jest problem, a nie to, czy powstanie kolejny pomnik Kaczyńskiego albo czy w sejmie jest krzyż.

No, chyba,że rząd wyznaje teorię „po nas choćby i piekło”, ale wtedy to tylko pozostanie nam czekać,aż muslimy nas zaleją (jak Niemcy i Anglię). Lecz wówczas to już naprawdę będzie przejebane.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 9,60 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

Napisz komentarz