Społeczeństwo, czyli przemoc i brak kręgosłupa moralnego.

29 października, 2014, Autor:

Ludzie, ja nie wiem już co się dzieje z naszym społeczeństwem. Wszędzie agresja, przemoc, brak godności i kręgosłupa moralnego. Takie wartości jak godność są powoli mitem.

Moja dziewczyna jest z Tczewa, od miesiąca jak z nią razem jestem już 5 facet chce się bić ze mną, z nią lub coś, co chwile jakieś ploty o niej i wgl. I dlaczego? Chuj wie, z nudy lub dobrobytu chyba im się pojebało w bani. Rozumiem że mogą mieć coś do mnie, ale żeby facet umawiał się na solówki z kobietą ??? Żeby się kobietom odgrażał, nasyłał swoich kumpli na nią, nie miał blokad przed uderzeniem. To jest serio pojebane.

Przedwczoraj kolega dzwonił z prośbą o pomoc, 3 typków zupełnie bez powodu uznało że będzie zabawne jak mu dupę skopią. I tak samo, nie ma jakiegoś konkretnego powodu, chłopak jeździ do panny, uczy się, pracuje jak ja a banda jebniętych na łeb nastolatków stanie na drodze i chce cie upodlić.

Wczoraj z prośbą o pomoc koleżanka się zgłosiła, typ który ją na początku podrywał stał się prześladowcą, niszczy jej związek, grozi, nawet zaatakować próbował.  I na chuj mu to ? Nie zależy mu, ale mimo to kurwa on musi się wpierdolić, bo inaczej hemoroidy spokoju mu nie dadzą.

Jedni sobie pomyślą, miej wyjebane bo nie moja sprawa. Ale jeśli typ lub przyjaciółka którzy ci bardzo pomagają po stracie brata, i są jedynymi ludźmi którym ufasz proszą o pomoc bo są w takiej sytuacji to odmówić ? Ja chcę żyć w spokoju, w wolnych chwilach od pracy, głodu i szkoły cieszyć się pozytywami w życiu. Ale zawsze znajdzie się jakaś kurwa która na to nie pozwoli.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 9,29 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Ludzie, Zwierzęta, Zwyczaje, Życie

komentarze 4 do “Społeczeństwo, czyli przemoc i brak kręgosłupa moralnego.”

 1.  Agrest pisze:
  29 października, 2014 o godzinie 13:10

  Jaki niewyobrażalny kretynizm siedzi tych w ludziach, ma ktoś pojęcie skąd tacy idioci się biorą?

 2.  Faquś pisze:
  29 października, 2014 o godzinie 15:38

  Jak Ty to robisz, że przyciągasz takie kłopoty? Ja tylko raz miałem spięcie z ludźmi niższego rzędu, ale to było w nocy, na najgorszym peronie i z 3 najebanymi dresami przed którymi spierdoliłem bez większych trudności. Także, masz jakiś magnes na kłopoty? Lepiej go wyrzuć.

 3.  Letalne Prącie pisze:
  30 października, 2014 o godzinie 13:41

  Faqus to chyba jestes wyjątkiem… ile razy zarwalem w paszcze albo biegalem albo jednak musialen sie tluc… no duzo.

 4.  Kistos pisze:
  31 października, 2014 o godzinie 12:53

  Faquś uwierz mi ja nie szukam spin i problemów, ale to samo do mnie trafia. Jak nie dotyczy to mnie, to kogoś na kim mi zależy.

Napisz komentarz