Rurki

22 października, 2014, Autor:

Co mnie dziś wkurwiło, w sumie nie wiem. Ale pałę goryczy przegięło narzekanie na spodnie rurki. Tak sobie czytam i gdzie nie spojrzę, widzę jak ludzie na nie narzekają. Faceci mówią, że ciotowate. Kobiety w sumie mówią to samo. Ale jakoś są goście, którzy w nich chodzą, i babki, które na w/w gości lecą (czy akurat za rurki to wymaga dalszych badań). Ale zastanawia mnie skąd ta nienawiść się bierze. Przecież ci ludzie nie zmuszają nikogo na siłę żeby w tych rurkach chodził. Czy ktoś pogoni za modą to przecież jego sprawa.

Wkurwia mnie tylko pierdolenie o tym, że ktoś coś robi, co nas bezpośrednio nie dotyczy. Rurki to nie jebane podatki. Ani pieprzona edukacja seksualna/religia (niepotrzebne skreślić). To nie dziurawe drogi, nikt kurwa nie musi w tych cholernych rurkach chodzić. Widzę facetów w nich i co robię? Wzruszam ramionami, nic mi nie robią, więc po co mam pierdolić farmazony o ich wyborach okrycia dupy. Widzę laski tych facetów, jak mi się podobają to luknę raz czy dwa, jak nie to nie.

 

Chociaż co ja tam wiem. Pijany jestem.

 

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 8 raz(y), średnia ocen: 7,13 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Ludzie, Zwyczaje

komentarzy 7 do “Rurki”

 1.  wojszat pisze:
  22 października, 2014 o godzinie 18:05

  Tu nie chodzi tylko o ubiór.Ja również mam w dupie czy ktoś założył rurki czy chuj wie co na dupę… Tu chodzi o powszechne spedalenie.Faceci, coraz więcej ich zachowuje się jak zwykłe cipy. Ten głosik taki kobiecy, w połączeniu z takim ubiorem, nie chodzi tutaj tylko o rurki,to prawdziwych mężczyzn wkurwia.Same rurki to nic :) Ale za tym często kryje się wiele więcej.

 2.  Nuka pisze:
  22 października, 2014 o godzinie 18:29

  Dokładnie, podbijam Wojszata opinię. Z resztą nie bez powodu wcześniej u siebie napisałam – że to jest w gruncie rzeczy stan umysłu, bo nie sądzę – żeby prawdziwy facet aż tak podążał za modą…

 3.  Faquś pisze:
  22 października, 2014 o godzinie 20:07

  A ja popieram Ixtliego. Każdy ma prawo robić ze sobą co mu się żywnie podoba(o ile nie krzywdzi innych) i innym wara od tego. Wyjebane w nich. Wyjebane w modę. Podstawa to wygoda.

 4.  wojszat pisze:
  22 października, 2014 o godzinie 20:35

  Na pewno bardzo ważna rzecz która nie została dopowiedzona przeze mnie wcześniej – nie przekreślam nikogo tylko dlatego, że nosi rurki.
  @Faquś – poglądy nas wszystkich nie kłócą się w sumie w żadnej kwestii i Ciebie również popieram.Zauważcie jednak coś: każda dyskusja prawie kończy się na MW jednym – wyjebane! :D Życiowy priorytet – mieć wyjebane! Pozdro :)

 5.  Ixtli pisze:
  22 października, 2014 o godzinie 21:19

  Zgadzam się z wkurwianiem na spedalenie. Ale wkurwiajmy się na owych pedałów, nie na rurki same w sobie. Rurki zresztą mają praktyczne zastosowanie – powstały do jazdy na bmx’ach i do konkurencji flatland. Na dodatek są względnie wygodne, da się w tym chodzić. Co do stylu, kwestia gustu. Wolę bojówki.

  A spedalenie, cóż, jak ktoś się pizdą urodził to kanarkiem nie umrze, jak to moja koleżanka skwitowała. Tępienie raczej niewiele daje. Przydałoby się po prostu więcej ostrego wf w szkołach:)

 6.  Viprix pisze:
  29 października, 2014 o godzinie 23:02

  albo drugi Hitler

 7.  Szturmierz pisze:
  2 listopada, 2014 o godzinie 13:24

  Od zawsze bylem zwolennikiem wolności. Ale tej wolności, dobrze rozumianej. Chcesz nosić „jajognioty”, twoja sprawa bracie! Czujesz się w nich dobrze? Okey, masz do tego prawo. – cieszę się Twoim szczęściem (tak na prawdę mam to w dupie, ale to powinno wystarczyć). Owszem powszechne spedalenie, też razi mnie w oczy. Dzisiaj bank w Austrii reklamuje pederasta z brodą, przebrany z kobietę – tak chodzi mi o sławetną „Kiełbasę”. Ale każda akcja rodzi reakcję. Wciskanie swojego chorego ryja czy zboczonych przekonań w przestrzeń medialną, publiczną, bezczelne kierowanie uwagi na siebie /ZAJEBISTEGO, bo INNEGO od WSZYSTKICH/ będzie budziło coraz to ostrzejsze reakcje wśród społeczeństwa. Tak rozumiana wolność, w efekcie będzie ograniczała osoby postronne, nie mające nic wspólnego z brodatym pederastą, ruchem LGBT czy innym tego typu gównem, a z jakiegoś powodu lubiącym założyć sobie czasem na dupę rurki. Nie chce gdybać, ale moim zdaniem, jeśli to się nie zatrzyma, dojdzie do jakiś jebanych pogromów…

Napisz komentarz