Wieś i kurwa internet

6 września, 2014, Autor:

Nie chcę ale muszę  napisać bo to jest już kurwa kpina. Od kilku pierdolonych w dupę dni szukam sobie jakiejś kurwa kurtki bo w sklepach same kurwa albo dla pedałów albo damskie albo ceny wyjebane w kosmos.

Więc znalazłem sobie fajną akurat na promocji w sklepie internetowym w którym już kupuje od kilku miesięcy. Promocji w chuj, na buty, na spodnie i inne kurwa rzeczy.

Patrze kurtka – Wszystkie rozmiary wykupiono, druga to samo, trzecia kurwa rozmiar XXL tylko, kolejna chuja kurwa nie ma nic. Patrze na fajne buty nie ma żadnego rozmiaru, patrze na chujowe także nie ma. Nosz kurwa. Spodnie to samo, koszule też do chuja pana. Pojeby chyba kurwa nie ważne, że za małe lub za duże kurwa kupują bo tanie. No nic dałem kurwa aby mnie powiadomili gdy kurtka będzie dostępna.

Dziś jest meil taka i tak dostępna. Myślę sobie zajebiście. Loguje się do sklepu daje już zapłać jeb wypierdala mnie do ostatniej strony kurwa nie ma moich rozmiarów. KURWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Czy te jebane Polaczki kurwa muszą wszystko wykupić? Co oni kurwa na bazarze na wsi to sprzedają? Przecież to są kurwa żarty.

Jeszcze taki przykład z lidla. Były także jakieś kurtki, co tam się kurwa działo. Ludzie jeśli tak ich można nazwać rzucali się na nie jak by kurwa już nigdy nie można było kurtki kupić. Rzucali się na siebie, wyrywali z rąk japierdole. Jak kurwa sklep rano otworzyli to już po jebanych 2 godzinach nie było żadnej. Jak mi się marzy rozpierdolić tych wszystkich kurwa zjebów. Wioska w mieście lub internecie to jest kurwa zagrożenie dla kurwa normalnych ludzi.

 

Wiem, że chujowo się czyta ale mam wyjebane bo kurwa jeszcze jestem wkurwiony, że chcę kupić tylko jedną jebaną kurtkę i nie mogę bo ludzie są pojebani. Oni chyba kurwa siedzą i czekają aby wkurwić innych ludzi tym swoim wieśniackim zachowaniem. Żeby nie było sam jestem ze wsi ale kurwa nie zachowuje się jak kurwa pojeb w przeciwieństwie do tych kurwa cweli.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 5,80 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Ludzie, Miasta, Zachowanie, Zakupy, Życie

Napisz komentarz