70 kg czystej złości

20 sierpnia, 2013, Autor:

1. Wkurw na ludzi

Wspominałem tutaj czasem o wybrykach, moich i braci. Cóż, brat z kuzynem w swoim czasie trochę nakradli ( państwo głównie i kapitalistów )
Beknęli za to, i bekają do tej pory.

Ale kurwa, wczoraj przed pójściem na siłownie kuzyn pisze mi że mój kolega mu wyjebał jak rowerem jechał, i powiedział że ma z moim bratem odkupić mu furtkę i dać 50 zł. Inaczej dzwoni na glinę i łby im porozpierdala.
Jak się dowiedziałem potem od innego kumpla, były masowe włamy w piątek. I ktoś niewiadomy puścił plotę że to brat z kuzynem.

O niee, kurwa, mam 36 świadków że brat i kuzyn ze mną w robocie byli. Kolejnych 6 że brat potem ze mną w domu był, i minimum 4 że kuzyn w mieście. A potem do mnie przylazł. I wtedy mam 5 świadków że u mnie w domu siedział i nocował.
A to podobno wieczorem było.

Powiem kurwa tak, rozumiem że można rzucić oskarżenie. Ale na kumpla własnego ? Wierzyć jakiemuś kurwa zaćpańcowi ? A potem grozić co wkurwiło mnie jeszcze bardziej. Poza tym, podobno ten świadek twierdzi że ich nie było ze mną w robocie

Dopierdolę temu kumplowi prawnie, a jak sprawa się zamknie i nie przeprosi zadbam aby dostał wpierdol za głupotę.

2. Szacunek dla ludzi

Idę ostatnio po Malborku, po dworcu na pociąg z ojcem. Niosę zakupy, bo stary nie może tragać. Patrzę, i zdawało mi się że koleżanka z chłopakiem siedzi, to się przyjrzałem bo bym się przywitał. A ta szmata do mnie ” I po chuj się kurwa gapisz?”
Powiem wam, że gdyby nie fakt że z ojcem zawałowcem jestem to bym temu jej chłopakowi mordę obił. Za fakt że jego kobieta mordy nie umie utrzymać zamkniętej. Siedzi taka ruda sucz, na kolanach jakiegoś pedała w rurkach i fryzurze jak Justin Bieber, i ludzi obraża.
Sam kurwa święty nie jestem, ale ludzi szanuje. I nie obrażam bez powodu

Szczerze kurwa cieszę się że szkoła się już zaczyna. Trochę odreaguje, po uczę się w końcu, i ustabilizuje wszystko. A z boską pomocą skończę w końcu te pierdolone liceum

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 9,29 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Ludzie, Zwyczaje, Życie

komentarzy 5 do “70 kg czystej złości”

 1.  skrycie_zly_pawel pisze:
  20 sierpnia, 2013 o godzinie 23:34

  Znam to. Siedzi sobie para gołąbków i ćwierka, a popatrz dłużej to od razu agresor 100%. Żeby to jeszcze jakimś facetem w razie co mogła się zasłonić, a tu taki Bieber, co pewnie srałby w gacie, gdybyś podszedł.
  A najgorsze jest to, że ja pewnie też wyglądam na takiego nikogo.

 2.  Kistos pisze:
  21 sierpnia, 2013 o godzinie 00:38

  Wygląd to nie wszystko, ale jej chłopak w oczach miał strach jak widział jak się zatrzymałem po jej słowach. Jestem pewny że by spierdalał za jej plecy gdyby coś.

 3.  Faquś pisze:
  23 sierpnia, 2013 o godzinie 17:11

  Gdyby to chociaż facet powiedział. Głupia rura.

 4.  Szturmierz92 pisze:
  25 września, 2013 o godzinie 12:30

  Tak to jest, 4 lata spędziłem z ponad 20stoma dziewczynami w technikum. Zawsze mnie wkurwiało cwaniactwo niektórych z nich. Przecież nawet jeśli zacznie szczekać do Ciebie, nie uciszysz takiej pięścią itp. bo RAZ kultura nie pozwala, kim by nie była dziewczyn się nie bije a DWA od razu wyszedł być na śmiecia i damskiego boksera. Babki lubią wykorzystywać swoja bezkarność to fakt, to wkurwia niesamowicie.

 5.  WkurwionaKosmetyczka pisze:
  25 września, 2013 o godzinie 23:06

  baby sa pojebane, dlatego nie mam kurwa na szczescie zadnej zjebanej w dupsko kolezanki, wole wkurwa, przynajmniej plotek nie bedzie nie z tej ziemi ;)

Napisz komentarz