Pierdolone elektroniczne badziewie.

14 maja, 2013, Autor:

Witam wszystkich członków tej elitarnej strony. Opowiem wam mojego wczorajszego wkurwa. Może nie należy do tych co to włosy stają dęba zmieniając kolor na zółty. Przy okazji tworząc
taką kurwa burzę co by sam Posejdon się zawstydził. Jest w rodzaju ,,szczegół, ale wkurwia”. No to jedziemy.

Obudziła mnie, chujowa pogoda i cholerna potrzeba oddania moczu. Więc nie zwlekając udałem się do kibla. Mimo wszystko miałem dobry humor. Więc zrobiłem sobie kawę. Którą popijałem z świadomością
że czeka mnie jakże pasjonująca praca w stolarni. No to nie ma co się opierdalać. Dopiłem kawę, przebrałem się i naprzód. Robota idzie dość gładko, ale kurwa nie obyło się bez pierdolonej deski która zablokowała się w pierdolonej heblarce.
No chuj masa, siła, rzeźba. Jakoś poszło. Oczywiście dodajcie do tego tak +50 bluzgów. No, ale jak mówiłem robota szła gładko. Gdy pozostała mi dosłownie ostatnia kupka desek ta oczywiście
z gracją się wypierdoliła (Thanks Obama). Kurwa, albo ja mam takie szczęście, albo taka norma że zawsze kurwa zawsze gdy kończę robotę. Coś się musi wyjebać/rozjebać/przedłużyć mój jakże cenny czas.
No chuj, robota to robota. Ma być zrobiona i nie ma że boli. Oczywiście przed ostatnia deska pokazuje że nie jest tam kurwa jakaś zwykła deska. Ale że w jej krwi płynie starożytna krew entów. Słowem. Znowu się kurwa zablokowała w tej jebanej heblarce.
Po 10 minutach mordęgi i wykorzystaniu całe mojego repertuaru bluzgów. Jakoś poszło. Zadowolony z wykonanej roboty. Udałem się niczym pierdolony król do domu se dychnąć i coś zjeść. I tak se idę i idę. A tu kurwa błysk !!! Dziś jest poniedziałek i wychodzi nowy odcinek Gry o Tron !!!
No to kurwa. Tym prędzej posadziłem dupę przed kompem. I tu kurwa pojawił się mój główny kurwa wkurw. Coś się w tej pierdolonej stacjonarnej maszynie popierdoliło. I hałasuje jak pierdolony ruski czołg pod górkę !!! Kurwa !!!
Myślę ki chuj. Patrze i niby wszystko cacy. Żaden szczur się nie wpierdolił w wiatrak. Ani nic. Więc pewnie z kurzu. Zaniosłem tego rzęcha do stolarni. Tylko po to że by się wkurwić i stwierdzić fakt że Ojciec znowu kurwa pożyczył jebany kompresor. Kurwa.
Chuj wizja nowego odcinka Gry o Tron za bardzo kusiła. Podłączyłem rupiecia z powrotem. I przy hałasie powyżej 130 dB postanowiłem oglądać. Serio kurwa nawet ta pierdolona heblarka tak nie hałasowała. Powinienem sobie nauszniki zabrać z warsztatu. No, ale chuj oglądam. I tu mnie doszło pewne przekonanie że ten skurwiały komp to jakiś,
pierdolony skynet. Chuj dyszy jak lokomotywa. Wydaję dźwięki coś w stylu ,,rytytytytytyty yyyyyyyyyyyyyyyyyy SZIIIIIIIIIIIIIIII HAAAAAAAAAAAA” KURWA nawet nie wiecie jak mnie to WKURIWA. Jebany pierdolony złom. Chwile potem. Przyszedł mój pierdolony brat ze szkoły i zaczął mi płakać żeby to złazić z kompa bo on kurwa wielka dama zmęczona. Jako że jęki kompa + mojego brata wystarczająco mnie wkurwiały odszedłem od tego bo ile idzie wytrzymać, przy tym pierdolonym hałasie. Włączam TV,
a ty taki chuj jak koń Batorego. Znowu coś się zjebało w tej pierdolonej antenie i sygnału brak. Pierdolony Polsat. Chuj wam w dupę za coś takiego. Znowu czeka mnie pierdolona kalibracja. Strzępiąc sobie ryja. ,,-Teraz jest !? -nie !!! było 60 spadło do 10. -KURWA – nie klnij” No i jak tu się nie wkurwiać na to elektroniczne badziewie ???

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 3 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Różności

komentarze 2 do “Pierdolone elektroniczne badziewie.”

  1.  wojszat pisze:
    14 maja, 2013 o godzinie 14:43

    Taki Ci chuj :D Mnie też takie rzeczy wkurwiają ale wtedy najlepiej odejść od kompa, iść do drugiego i poczytać jakieś w chuj zajebiste wkurwy :) Trzymaj się !

  2.  skrycie_zly_pawel pisze:
    14 maja, 2013 o godzinie 15:03

    Mój komp, i to mówię zupełnie serio, bo ten grat psuje się średnio co tydzień lub dwa, i jak napisałem w podaniu, za każdym razem na inny sposób. Denerwuje mnie to silnie, ale za to mam doświadczenie, a to mi się w życiu przyda, bo idę na elektronika :)

Napisz komentarz