bombowiec

15 kwietnia, 2013, Autor:

Witamy nowego użytkownika!
Pozdrawiam
admin


Temat:
PROŚBA O KONTO

Treść wiadomości:
Wkurwia mnie to, że po powrocie z jebanej zagranicy do Polski, po kilku miesiącach bezrobocia i wydawaniu ciężko na obczyźnie zarobionych pieniędzy będę musiał niedługo znów wyjechać. Tzn. zajmowałem się kilkoma mniej lub bardziej upokarzającymi rzeczami tutaj, ale zawsze z roboty wracałem brudny, śmierdzący albo zestresowany, ze świadomością, że za niecały miesiąc wypłata poniżej najniższej krajowej, bo najpierw 3-miesięczny okres próbny za 6 zł/h. A potem MOŻE umowa o pracę za jakieś 1200 na rękę. I tak bujałem się od pracy do pracy aż nagle… skończyły mi się pieniądze z zagranicy i po prostu żeby przeżyć muszę znów wyjechać. Bo może akurat nie mam głowy ani kasy na jebane studia, z resztą po nich chyba niewiele lepiej z pracą.
Z ostatniej roboty mnie normalnie wypierdolili. Stałem za ladą w monopolu i były na mnie skargi od klientów. Ta pizda kierowniczka, która sama zarabia żałosne grosze, uważa, że pracownik sklepu spożywczo – monopolowego powinien kurwa tańczyć i śpiewać za ladą. Za 6 zł/h powinien pozwalać starym dewotom – klientkom wyładowywać na sobie ich frustracje. A ja akurat resztki godności jeszcze mam, powiedziałem jednej z drugą co myślę o ich zachowaniu i po robocie… Dziwne, że menele, których z kolei ganiała kierowniczka okazywali się naprawdę życzliwymi ludźmi, a stare babcie, które co niedziele chodzą do kościółka i kupują jakieś pisowskie gazety są tak wredne. Ale satysfakcja po zobaczeniu miny jednej emerytki – alkoholiczki była warta wypierdolenia mnie po tygodniu pracy:)
Za miesiąc wyjeżdżam, a chciałbym napisać parę ładnych wkurwów, więc proszę o jebane konto.
Dziękuję i przepraszam za słabą formę tekstu, ale dzisiaj aż mi się ręce trzęsą z wkurwienia.

Jak się dowiedziałem o stronce?
Znalazłem tą stronkę przypadkiem w wyszukiwarce

Czy obiecujesz być sumiennym i często wkurwiającym się członkiem społeczności megawkurw.pl?
tak

Nie kłamiesz?
nie

Jaki chciał(a)byś mieć login?
bombowiec

Dlaczego taki chujowy login wybrałeś(aś)?
bo lubie

Do kiedy zobowiązujesz się napisać swojego pierwszego wkurwa?
szybko

Dlaczego nie wcześniej, kurwa?

Lubisz megawkurwa na facebook’u, kurwa?
jeszcze nie

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 8 raz(y), średnia ocen: 6,63 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Prośby o rejestrację

Napisz komentarz