FucktycznaSchiza

26 marca, 2013, Autor:

Dziś dołączyła do nas FucktycznaSchiza. Powitajmy ją gorąco!
Pozdrawiam
admin

Temat:
No załóżcie słuchawki do kurwy nędzy!

Treść wiadomości:
Powód mojego wstąpienia w szeregi ludzi wkurwionych jest jasny jak chuj: jest wiele rzeczy, które mnie tak wkurwiają, że tego się, do kurwy nędzy, kwiecistym, „słitaśnym” słownictwem opisać nie da. Może przejdę do sedna zanim kurwicy porządnej dostanę.
Siedzę sobie w autobusie po południu, wiadomo, lekcje skończone, a że szmalu za dużo nie mam, no to lepiej już pojechać do domu. Czasem odczuwam potrzebę rozpoczęcia czytania lektury właśnie w autobusie. Dlaczego? To proste: w domu ciągły hałas, bo moja młodsza, nadzwyczajnie wkurwiająca siostra, puszcza sobie Justynę Bimber albo disco polo. Ojciec nie lepszy: głośno puszcza muzę z Eski. Gdyby tam jeszcze coś miłego memu uchu było, ale nie: wspomniany Bimber, Kesha albo Ruchanna. Ratunkuuu! No i powiedzcie: Jak w takich warunkach mam kuć do matury? Niestety w autobusie wcale nie jest lepiej. Ostatnio otworzyłam omawianą obecnie lekturę, przeczytałam kilka stron, gdy z ostatnich miejsc (tych VIP – owskich) popłynął znany wszystkim tekst „Boże Boże Bożenko”. Chciałam siedzącym tam kolesiom dać porządnie wpierdol, lecz z racji mej niezbyt imponującej budowy ciała i niskiego wzrostu na owym postanowieniu się skończyło. Potem nie lepiej,!
jakieś ” cycki, wakacje, jebanie po świt”. Tak więc wkrótce zapomniałam, na czym skończyłam, a kilka dni później w szkole otrzymałam „kutasa” z polaka. Tak więc załóżcie, kurwa, słuchawki. Szanujcie cudze prawo do spokoju i nauki oraz nie męczcie ludzi muzyką, przy której więdną im uszy, niezależnie od miejsca zdarzenia.

Jak się dowiedziałem o stronce?
Ksiądz ostatnio ogłaszał z ambony, że jest taka fajna stronka

Czy obiecujesz być sumiennym i często wkurwiającym się członkiem społeczności megawkurw.pl?
Obiecuję jak cholera

Nie kłamiesz?
Mamusia mówiła, że to grzech

Jaki chciał(a)byś mieć login?
FucktycznaSchiza

Dlaczego taki chujowy login wybrałeś(aś)?
Bo uznałam, że bardziej chujowego nie ma

Do kiedy zobowiązujesz się napisać swojego pierwszego wkurwa?
Do niedługo

Dlaczego nie wcześniej, kurwa?
Królowa nauk wzywa

Lubisz megawkurwa na facebook’u, kurwa?
To chyba, kurwa, jasne

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 7,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Prośby o rejestrację

komentarzy 6 do “FucktycznaSchiza”

 1.  Szturmierz92 pisze:
  26 marca, 2013 o godzinie 11:44

  Witamy Cię Fucktyczna – swoją drogą pomysłowy nick :P
  Jesteś setną (albo i lepiej) osobą wkurwiająca się na polską komunikację miejską. Aczkolwiek zawsze miło mi się takie wkurwy czyta. Wynika z tego jedno – był, jest i będzie chujowy standard w MKS’ach itp.
  Witamy witamy kurwa wasza mać!

 2.  Faquś pisze:
  26 marca, 2013 o godzinie 15:17

  Hej ho, na najlepszej stronie w internecie ! Królowa nauk ? Że matura z tego cudownego przedmiotu na rozszerzeniu ? Czy bratnia dusza ?

 3.  Letalne Prącie pisze:
  26 marca, 2013 o godzinie 16:52

  Koleżanka przeliczała waluty przez kilka minut i wyszedł jej jakiś abstrakcyjny wynik. Cisnę jej standardowo, że dobrze, że przywrócili obowiązkową i jakie było moje zdziwienie gdy okazało się, że miała duużo lepszy wynik z rozszerzenia niż ja ;] Hejho Fucktyczna!

 4.  FucktycznaSchiza pisze:
  26 marca, 2013 o godzinie 18:23

  Siemka! Mam nadzieję, że wytrzymacie moje wkurwianie ;D A co do matmy, to nie ogarniam jej za bardzo: niech szlag trafi tego kogoś, kto wymyślił ten przedmiot jako obowiązkowy na maturze.

 5.  Letalne Prącie pisze:
  28 marca, 2013 o godzinie 22:58

  Jedna z najlepszych zmian w edukacji kilku ostatnich lat! Jeszcze żeby nie okroili tak rozszerzonego zakresu i byłbym spokojniejszy o ludzi z którymi przyjdzie mi żyć w Polsze. Aplikacja na smartfony, która mierzy odległości z pitagorasa jest takim cudem technologi, że ło jessu, jak oni o zrobili?! Tw. Pitiego jest w gimnazjum. Czekam na rewolucyjną aplikację „dzielenie pod kreskę”.

 6.  Faquś pisze:
  29 marca, 2013 o godzinie 19:14

  Mnie boli brak pochodnych… zamiast tego jakieś gówno trzeba używać, kiedy pochodna taka banalna. Ale ogółem system i program edukacyjny są do bani, luftu i z chuja, także przejebane.

Napisz komentarz